Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Leordítottak az utcán nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leordítottak az utcán nekem és barátnőmnek, hogy leszbik vagyunk, pedig ez lehetetlen. Segítség?! L

Figyelt kérdés
Szerintetek az gáz ha van egy barátnőm, nem mint fiú-lány, hanem mint lány-lány barátság, és vele általában kézen fogva sétálunk, meg egymásnak puszi meg minden? Mert nagyon megijedtem mikor odaordították nekünk, hogy leszbik vagyunk, de nekem nem jönnek be a lányok neki meg pasija van! Kétségbe vagyok esve.

2015. szept. 7. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát én is leszbikusnak néztelek volna titeket, bár távolálljon tőlem hogy üvöltözzek bárkivel. Egyébként szerintem gáz kézenfogva járkálni egy lánynak a barátnőjével, főleg ha nem is vagytok sem leszbikusak, sem biszexuálisak.
2015. szept. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1-es válaszoló: Ha mondjuk 12 évesek akkor nem feltétlenül, meg akkor is inkább a lányok, mint a fiúk.
2015. szept. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem gaz, en is szoktam ezt csinalni neha a legjobb baratnommel, de ettol meg nem leszunk leszbik vagy biszexek :). Bar ot ha nem ismernem, tuti annak neznem :D

L

2015. szept. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem gyerekes és idióta viselkedés
2015. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én még csak nem is sétálok kézen fogva a barátnőmmel és puszit sem adunk egymásnak soha, csak nagyon sokat lógunk együtt és általában mindenhol ketten látnak minket :D

Mégis le lettünk már párszor leszbizve... Minket hidegen hagy.

Mondjuk szerintem nem kellene ezt csinálnotok, mert ez milyen már? Nem rosszból mondom. Végül is, ha nektek ez tényleg jó, oké. Én is azt gondolnám, hogy azok vagytok, de azért nem kell mindig mások miatt megváltozni.

Írj privátban kérlek, szeretnék beszélgetni kicsit veled :)

17/L

2015. szept. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát aki leordította a fejeteket az bunkó,bár furcsának nekem is furcsa lenne.
2015. szept. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 opened paradise ***** válasza:

A Lipót bezárt,szabadon vannak a dilisek. Ne törődj vele,nincs ezzel baj,fiatal lányok sokszor szokták.


Engem múltkor azért ordítottak le és akartak megverni,mert a pólóm mintája egy Amerikai zászló volt...

2015. szept. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én is meg szoktam ölelni és puszilni egy barátnőmet, ha mondjuk régebb óta nem találkoztunk. Az ilyenekre pedig ne figyelj.
2015. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kézen fogva járni az utcán? Most hogy belegondolok, néha mi is szoktunk, de csak rövid ideig, így utána nyúlunk a másik kezének és akkor úgy marad :D puszi, ölelés meg semmi, én akar még egy szimpatikus idegent is simán ölelgetnék :D

14/L

2015. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
atomot nekik
2015. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!