Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok összejönnétek egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés
193 cm magas,vékony,csendes fiú vagyok.csendes,visszahuzodó vagyok de ha valakivel kijövök akkor annak megtudok nyilni.szeretek animét nézni,eljárni erre arra.zenébe csak a rock hallgatom.külsőleg azt mondják hogy jóképű vagyok.

2017. szept. 10. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Az anime elég gyerekes...
2017. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
#1 osztom
2017. szept. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi.

Én is animézek néha azt kit érdekel?

Ha ezt szereti csinálja ezt.

2017. szept. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönnek a magas, vékony fiúk ^^ esetleg küldesz képet magadról? :)
2017. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nagyon is. Az más, hogy jelenleg nem ismerkednék. Ha jól nézel ki, sikered lehet neked élőben is :)
2017. szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gyerekes az anime, én is szoktam nézni. :D

Egyébként azok alapján amit leírtál, nem lehet veled baj.:)

L

2017. szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%

Hány éves vagy?

Ha közeledsz a 18hoz,akkor vetkőzd le ezeket a gyerekes szokásokat.Ezek alapján valószínűleg mélyérzésű gyerek lehetsz, amit annyi módon lehet kamatoztatni az életben.Animék helyett azonban kezdj el sprortolni,figyelni az öltözködésedre,kilépni a komfortzónádból,nyitottabbnak lenni.A rockal meg nincs baj,de próbálj nyitni más zenei stílusok felé is,nem tesz annyira jót a léleknek,tapasztalatból írom.Szóval szedd össze magad,kezdd megtanulni milyen egy valódi,kompetens férfi minnél fiatalabban,mert most talán el sem tudod képzelni milyen barátnőid lehetnek és milyen boldog leszel ha egyszer igazán megtalálod magad.

2017. szept. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Biztos egy csomó lánynak bejössz a külsőd alapján. Nem is értem, hogy fér össze a magasságoddal, meg hogy rock zenét hallgatsz, az hogy csendes és visszahúzódó vagy.
2017. szept. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!