Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért félek a szerelemtől?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a szerelemtől?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok (mindjárt 18) és még nem volt barátom. Lehetőségem lett már volna összejönni több sráccal, olyanokkal akik tényleg az eseteim, de mégis megfutamodtam. Konkrétan szégyenben érzem magam, ha valakinek tetszek, fogalmam sincs miért. Olvastam egy olyan fóbiáról, hogy filofóbia, ami a szerelemtől való irracionális félelem. Lehetséges, hogy el kellenne mennem pszichológushoz? Mert szerintem ez már nem egészséges...
2017. szept. 13. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Elmehetsz, pár alkalom is kicsit megdob, hogy változtass a hiedelmeiden és ijedelmeiden.
2017. szept. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15%

Hm.

A szerelemtől félsz?

Biztos?

Vagy inkább attól hogy egyszer véget ér és a válás, csalódás fájni fog!?

Nem értelek benneteket!

Megigérte valaki hogy az élet habos torta lesz? Mindig happy?

Arrol nem beszélve, hogy az élet tele van csalodassal. De sajnos csak a sz*rból tanul az ember! A jóból nem!

2017. szept. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Ne olvass össze minden hülyeséget! Ne rongáld magad!


2. Ha akarsz, menj el pszichológushoz. Ártani nem árt.


3. Nem kell ahhoz sokszor szerelmesnek lenni, hogy boldogan élhess. Egyszer pont elég. Csak a megfelelő emberbe kell. :) De őt meg ki kell tudni várni.


4. Teljesen egészséges vagy!!!!!!!!! Lehet, hogy pont azért nem ugrottál még be mindenféle srác ágyába, mert sokkal komolyabb, felnőttebb vagy, mint azok, akik (legalábbis azt mondják, hogy) megtették. Az a világ nem egészséges, ami azt hiteti el veled, hogy 17 évesen nem vagy egészséges, ha még nem mentél bele mindenfélébe...


5. Térjünk vissza a kérdésre majd akkor, ha 10 év múlva még mindig ugyanez a helyzet!

2017. szept. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!