Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet esélyem egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egy olyan fiúnál aki lekoptatott de olyan mintha tetszenék neki?

Figyelt kérdés

Adott egy srác aki már elég régóta tetszik (lassan egy éve és még mindig nem tudom kiverni a fejemből ,mondjuk nem is annyira akarom).

Az elején ő volt az aki elkezdett engem nézni egyre többet. Akkor még nem tudtam ki ő ,nem is nagyon foglalkoztam vele.

Ahogy telt az idő egyre inkább elkezdett érdkelni ,nagyon megtetszett és ez azóta is így van. Csak itt jön a bökkenő hogy ő akármennyire is adta a jeleket és én is ,nem történt semmi.

Majd ráírtam. Nagyon aranyos ,kedves volt de olyan elég lerázós lett. Mégegyszer ráírtam ,megint lerázós.

Utána úgy voltam vele hogy akkor nem értem ,nem fogok többet ezzel foglalkozni ,ha akar valamit majd csinál is.

De nem tudom elfelejteni ,mindenkit hozzá hasonlítok és persze senki se lehet olyan mint ő. Mostanában láttuk egymást párszor és úgy néz rám mint "régen" ,mint amikor először vettem őt észre.

Lehet még esélyem nála? Tetszettem neki egyáltalán?



2017. szept. 17. 17:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mit nem tudsz ebből kiszürni?? Hát ugyan arról a helyzetről van szó ami veled van... csak itt én vagyok a fiu és eltudom mondani, hogy mit érzek.... ebből lehet következtetni, hogy a te kiszemelted is véletlen pont ezt gondolja... Meg kell kérdezni talán
2017. okt. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!