Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet több éves plátói...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet több éves plátói szerelmet elfeledni?

Figyelt kérdés

Évek óta ezt érzem, neki nem jövök be, hiába minden. A nyári szünet alatt még enyhe volt. Már-már azt hittem, hogy el is múlik. Néha már úgy vagyok vele, hogy nem is kell nekem a csaj, de fél óra múlva, ha eszembe jut, egyből epekedem utána. Amikor még kilencedik első féléve volt, még csúnyának is tartottam. Olyan 2015 márciusa idején kezdett meg érdekelni. Akkor még csak úgy szimplán tetszett, de ma már belehabarodtam. Az egészben a szomorú, hogy más lányokra nem is tudok ránézni.... Abban bízom, hogy az érettségi után elfejtem majd valahogy, utána már többé úgy sem látom.


17/F



2017. szept. 20. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Az való igaz, hogy ha sokat nem látod, elfelejted. En most nyáriszünetben elfelejtettem egy fiut, akiért vagy 1 évig teljesen odáig voltam. Őszintén szólva 2 hónapig (sőt, még az utolsó hónapban is néha) borzalmasan éreztem magam, nem tudtam aludni miatta, ilyenek. Azt hittem, nem dög sikerülni. Aztán mikor azt hittem, elfelejtettem, rámírt... Azt hittem, tetszem neki, de aztán kiderült, hogy nem, csak úgy rámírt. Utana mikor visszamentunk suliba, rájöttem, hogy mar nem is szeretem őt. Bár erre az is picit rásegített, hogy kicsit bunko lett, de azért mégiscsak sikerült.
2017. szept. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem dög, hanem fog... Fogalmam sincs, hogy sikerült 😅
2017. szept. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Amíg feledni vágysz, addig emlèkezel. Lehet megmarad plátóinak. Belèm is szerelmes volt az osztálytársam. Nekem is tetszett de sosem törtènt semmi. Ja, talán egy csók. Viszont osztálytalink èvente van ès mèg mindig vonzódunk egymáshoz. Persze mindketten házasságban èlünk. Tárgytalan a dolog. De szèp emlèk.N
2017. szept. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a baj a mai fiúkkal.. Hol marad a kitartó udvarlás? Az, hogy most nem jössz be neki, nem jelenti, hogy később sem fogsz. Nekem is 6hónapig udvarolt minden áldott nap egy fiú.. annyi kosarat kapott, hogy kereskedhetett volna vele..

Nem adta fel.. aztán egy nap úgy döntöttem, hogy miért ne kaphatna egy esélyt...

2017. szept. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!