Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg fontos hogy az emberne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg fontos hogy az embernek legyen profilképe facen?

Figyelt kérdés
Tényleg egy helyes magas és mondhatni népszerű srác vagyok a suliban is de nincs kint képem és nem akartam akkora jelentőségét tulajdonítani ennek de a lányok ezt mennyire nézik?
2017. szept. 27. 01:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek? Akit ismerek személyesen, a nevemből úgy is tudja ki vagyok. Aki meg csak úgy megvan annak minek mutogassam magamat?
2017. szept. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz, nem teszel ki. Nekem sincs, én lány vagyok. Annyi, hogy mikor néznénk egy fiút, jön az "ajj, nincs képe" de semmi több. Nagyon nem befolyásol.
2017. szept. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Profilkép nélkül nehéz felismerni az embert, főleg ha Szabó Jánosnak hívják. :)
2017. szept. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Négy lány érdekelt komolyabban eddig, abból kettőnek (50%) nem volt profilképe. :D
2017. szept. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Páwa szagot érzek : “Tényleg egy helyes magas és mondhatni népszerű srác vagyok.”

Bocsánat nem kötekedni szeretnék de ez egy elég egós szövegnek tűnik.

Ha népszerű vagy, helyes, magas akkor nem lenne probléma hogy nincs kint profilképed .

2017. szept. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Legtöbb embernek facebook-ja sincs, ami jobb is.

Legtöbb haveromnak nincs, kb; erről ennyit.

Trolloknak valók ezek...


-Jaj te már nem is létezel, mert nem is vagy fent facebook-on!!

(r*b*nc**nak fontos)

2017. szept. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Illik kirakni.
2017. szept. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

,, Profilkép nélkül nehéz felismerni az embert, főleg ha Szabó Jánosnak hívják. "


Gondolom ez nekem szól?


Látom hogy nem jutott el az agyadig, amit írtam. :)

Akkor leírom mégegyszer: Az akit személyesen ismerek (Barát, Haver) stb. Az úgyis tudja kivagyok (függetlenül attól hogy van- e magamról kitéve kép) Van egy másik réteg, akit nem ismerek, és soha nem is találkoztunk stb. CSAK MEGVAN ISMERŐSKÉNT STB.!!! Annak minek mutogassam magamat?? Nem értelek téged, mit nem értettél azon amit leírtam? Remélem kódoltad az agyadba már ezt, ne kelljen ismételten magyarázkodni, mert már ki készülök a gyakorikérdések.hu- ról.


Azért meg nem tennék ki, hogy más le lopja, aztán csinál vele egy álfacebookot. :)


33/N

2017. szept. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1. Nem neked szólt, hanem a kérdezőnek.

2. A gyakorikerdesek.hu nem fórum, a kérdezőnek illik válaszolni, nem a válaszolóknak. Látom ez nem jutott el az agyadig, mielőtt magadra vettél egy tök semleges választ, pedig le van írva minden egyes alkalommal neked, amikor válaszolsz.

3. De akkor reagálok a te válaszodra is: ha Szabó Jánosnak hívnak, mégis honann tudná akár a saját édes szülőd, hogy te az a Szabó János vagy?

2017. szept. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd is a csajokat,nem lesz barátnőd,mindent elszurtál,nincs facen profilképed?Nincs értelme az életednek.Amúgy komolyra fordítva a szót,a normális lány,akinek te tényleg tetszel annak az se lenne gáz ha nem lenne facebookod.
2017. szept. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!