Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy lány osztálytársam, aki nagyon tetszik. Egyszerűen annyira cuki, aranyos, és szép. Sajnos neki nem hinném, hogy bejövök. Viszont, elég gyakran szemezünk órán, és csoportban is amikor történik valami, akkor rámnéz és nevet. Akkor is, ha egy szót nem szóltam. Ez úgy mi? :D 16F és 16L

2017. okt. 6. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szimpatizál veled. Próbálj meg vele beszélgetni m
2017. okt. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez olyan kamaszkori osztálytársnak vevő mosolygós vicces csaj... Ez bármelyik osztályban megtörténhet...Áss mélyebbre ha meg akarod tudni az igazat.. Sok sikert
2017. okt. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, csak hát az a gond, hogy annó mondta a barátnőinek, hogy osztálytárssal nem akar járni. :/
2017. okt. 6. 20:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
jah.. de még változhat a szitu.. Amugy szerintem nincs abba semmi ha osztálytársal jár valaki.. Az órákon figyelni kell a tanárra a szünetben beszélgetni, egy két puszi, a nap végén haza menni, tanulni,irkodni aztán randi... Nincs abban semmi rossz
2017. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Enis mondtam még 8.-Ban(azt h oszt társal nem jarnek), de h miért..

Am akartam még minden csak kamuztam h ne az legyen h tetszik és...

Beszélgess és kedveskedünk.. legfontosabb hősködj és ha valami nagyon jól sül el akkor hívd el valahova :D

Sok sikert :D

2017. okt. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nos, én sem értem, hogy mi a baj, ha osztálytárssal jár az ember, max ha valami nem úgy sikerül, mint ahogy kellene, de véleményem szerint, nem olyan egyszerű elcseszni a dolgokat. :D
2017. okt. 6. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!