Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így esélyem?

Figyelt kérdés

Egy kedves,okos,figyelmes lány vagyok.(ezt szokták mondani)Sokat mosolygok,jó a beszélőkém.Szeretek énekelni.162 cm magas és 47kg vagyok.Barna félhosszú hajam van,és zöld szemem.Nem mondom hogy szép vagyok,de nem tartom magamat túl szépnek,de nem vagyok csúnya.Romantikus alkat vagyok.Eddig nem voltam valami sikeres a szerelembe.Ha tetszett is valaki,mást szeretett.Csendes vagyok,de ha úgy adódik akkor kimondom a véleményemet!!!

(Van itt valaki aki szeretne ismerkedni,rendes,figyelmes,(jóképű)és maximum 15 éves?)

Azoknak akik rosszindulatú véleménnyel illetnének:görgess tovább!13/l


2017. okt. 7. 12:09
 1/9 A kérdező kommentje:
**nem mondom hogy szép vagyok,de nem vagyok csúnya
2017. okt. 7. 12:10
 2/9 A kérdező kommentje:
**szerelemben
2017. okt. 7. 12:11
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

igen van esélyed, de tényleg nem kéne ennyi idősen kapcsolatot keresned :s

18f

2017. okt. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt sikeres a szerelemben eddig. Meghalok.

Alsoban en se voltam. Terj majd vissza erre par ev mulva.

2017. okt. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már megint ez az Egyátlagosmerevesés felhasználó, ez már unalmas... ._.
2017. okt. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ennyi idősen kihasználnak majd. De nem is értem, 13 évesen minek neked kapcsolat? Nem annyiból áll a dolog, mint amit a Disney csatornán látsz azokból a szarságokból. Igen, HA tudod kezelni a dolgot, elég érett vagy hozzá, akkor nagyon jó egy párkapcsolat. De ennyi idősen még csak egy nagy stressznek fogod megélni, mert biztos, hogy még nem fogod tudni a rossz helyzeteket lekommunikálni a sráccal, a külső véleményeket normálisan kezelni. Na meg egy 14-15 éves fiú ebben a korban már nem csak puszit/csókot kér majd tőled.

Legyél gyerek, gondolom eleged van már ebből a szövegből, de nagyon igaz. Még két év és már neki lehet indulni, nagyobb leszel, de a te érdekedben még ne.

2017. okt. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak túl kiszámítható vagy. Egyátlagossátánista, egyátlagosmerevedés... Ha megunod, megutálod vagy “hibázol” és “le akarod vetni” az előző személyiséged, akkor hagyd el a régi jellemvonásokat, mert csak akkor alkothatsz függetlenül Pl.

Mint a legelső felhasználóneved. ;)

2017. okt. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Számdékosan írtam, hogy provokáljalak, mert unatkoztam, nos sikerült. :’D (Elnézést az offért, kedves kérdező)
2017. okt. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te meg miért írogatsz a nevemben? Szerecséd, hogy te is 69%-os válaszoló vagy, csak ezért nem lehet megkülönböztetni minket... Ez szánalmas! Az utolsó válaszoló nem én vagyok! ._.
2017. okt. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!