Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon rossz a gondolkodás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz a gondolkodás módom csajozás terén. Hogy változtassak rajta?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért,de úgy érzem hogyha leszólítok egy csajt és tegyük fel elutasít,akkor gondolom elmondja a barátnőjének,hogy ki próbálta leszólítani stb.

Itt jön a baki,mert én teljesen bemeséltem magamnak,hogy valszeg azt fogja mondani h sz*r a dumám stb.

És akinek elmondta,ő is elmondja majd valakinek a dolgot.

Szóval már kapásból megvan 3 ember véleménye rólam,akiknél esélyem se lehet (ha tetszene a másik kettő pl.)

Szóval én azt hiszem,hogy velem foglalkoznak,hogy mekkora sz*r vagyok holott amúgy szerintem le se sz*rnak csak nekem ezt sikerült "máshogy" beadni magamnak.

Ami részben azért furcsa mert van önbizalmam:D


17/F


2017. okt. 7. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Először is én is hasonlóan gondolkoztam csak én lány vagyok. Én úgy gondoltam ha elmondom egy fiúnak h tetszik vagy ilyesmi de az érzés nem kölcsönös akkor ő jól kiröhög a hátam mögött és elmondja a haverjainak. Aztán rájöttem hogy ilyet a gyerekesen viselkedő emberek csinálnak. Szóval szerintem ne foglalkozz mások véleményével mert nem az számít. Ha nem az a tipikus "szia cica van gazdád" és hasonló stílusú dumát használsz szerintem nem érdemes aggódnod ilyesmin. Bár a lányok általában elmondják a barátnőjüknek ezeket a dolgokat énis elszoktam de ha tényleg nem azzal a gáz dumával jönnek amit fent említettem akkor eszünkbe se jut kiröhögni vagy továbbadni. Szóval ne aggódj biztos lesz olyan lány akinek tetszeni fogsz
2017. okt. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Akinek van önbizalma azt nem érdekli mit gondol róla 3 vagy annál több csaj... Sok lány van a világon és felesleges azon agyalni mi a véleményük rólad,az hogy mit gondolnak rólad bármitől megváltozhat
2017. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van nekem egy olyan èrzèsem hogy nincs is neked olyan nagy önbizalmad...Amúgy pedig az első válaszolónak teljesen igaza van, csak a gyerekes emberek csinálnak ilyet velük meg nem èrdemes foglalkozni!
2017. okt. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gondold tovább a történetet, mint ameddig tartott. Próbáltad, nem akarta. Jobb is így, nem vagytok összevalók. Majd a következő.
2017. okt. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!