Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan növeljem az önbizalmam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan növeljem az önbizalmam? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben alig van önbizalmam,az a kevés is elbújt ami eddig volt:( csúnyának es kövérnek látom magam bele nézek a tükörbe es mindenen fenn akadok ,sehogy se jo! Valami praktika hogyan tudnám növelni? L

2017. okt. 12. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Velem is volt ez 15-16 éves koromban aztán rájöttem , hogy így kell elfogadnom magam mert nem tehetek semmit.Amin tudsz változtatni fogj hozzá! Én pl. Teljesen lefogytam:)

+ jönni fog valaki aki úgy imad ahogy vagy :)

2017. okt. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én pont ez voltam csak fiúban.

Mondd el minden reggel : "Senki sem különb nálam és én sem vagyok különb másnál!" Nem létezik tökéletes. Te is egy csodálatos teremtés vagy, mint minden élet. Próbáld meg a dolgokat pozitívan felfogni! Hallgass zenét sokat! Ez is segíthet. Ajánlom a Linkin Parkot!

2017. okt. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
En is rajta vagyok a fogyáson de leginkább a combom es a csípömön a felesleg miatt vagyok ugy fent akadva önmagában is szeles.
2017. okt. 12. 22:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Chester Bennington RIP :'(
2017. okt. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#2 nem éppen linkin parkot szoktam hallgatni de a rock az alap ^^
2017. okt. 12. 22:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Elhiszem én spinningel fogytam le szerintem az egyik legjobb sport és leghatasosabb
2017. okt. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
képet esetleg kérhetnék?? lehet nincs os gond, csak te látod ugy :) nem egy ilyet láttam :D
2017. okt. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kezdj el sportolni.

Bicikli pl, hatalmas adrenalinlöketet ad egy kis downhill.

2017. okt. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!