Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerjünk meg olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerjünk meg olyan lányokat, akik komoly kapcsolatra vágynak?

Figyelt kérdés

Üdv!

Tudom, hogy sokszor feltették már a kérdést, de azért én is megteszem.

Eddig még nem volt komolyabb kapcsolatom lányokkal, de mostmár szeretnék egyet. A legtöbben azt mondanák, hogy járjak emberek közé, bulizni stb.. ezzel az a gond, hogy a bulikba a többség az egyészakás kalandokra pályázik... Attól, hogy emberek között vagyok, nem biztos, hogy ott lesz akit keresek, ha mégis ott van, honnan tudjam meg, ha nem kérdezgetek végig mindenkit? Akkor hol van olyan, akivel el lehet menni hülyéskedni, sportol, inteligens, és az sem ártana ha néha leülne a gép elé játszani. Vagy bennem van a hiba, és túl magasra tettem az elvárásaimat? Ha igen, örülnék, ha elmondanátok, hogy mi az, amin változtassak (tudom, hogy a gamer csaj nem megszokott, nem is várom ezt el annyira, de jó lenne). Válaszaitok előre is köszönöm!

17/F



2017. okt. 17. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Még csak 17 vagy...ha idősebb lennél azt mondanám regisztrálj valami normális, neves, nemes társkeresőre de ott se 100% hogy olyanok vannak akik komoly kapcsolatot akarnak, 17 évesen még éld csak ki magad nyugodtan, főleg fiú létedre, hidd el jobb ha ilyen korban éled ki magad, mint majd 30 évesen úgy, hogy már valóban komoly kapcsolatod van. Amúgy bulikba nyilván nem fogsz olyan lányt találni aki komoly kapcsolatra vágyik, de bármikor összefuthatsz az igazival, akár könyvtárba, egy boltba, akár az utcán sétálva, egyszerűen járj nyitott szemmel, és ne akard siettetni a dolgokat.
2017. okt. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem feleségre gondoltam, értem mire célzol. Lehet, hogy rosszul fogalmaztam. Arra gondoltam, hogy valódi kapcsolat, nem egy vagy két napos/hónapos.
2017. okt. 17. 18:18
 3/5 CFB ***** válasza:

Vagy azt tudnam mondani, h noj fel, vagy sok sikert a gamer baratno keresesehez. Idovel az emberek tobbsege megunja a gepen valo jatekot. Vagy vannak a nagy kulfoldi gamer csajok.

Mondjuk eleg sokan nyitottak az ilyenekre, de azt majd azert ne vard el, hogy szex helyett azt fogja nezni, ahogy jatszol.

Amugy ezen az 1 dolgon kivul annyi olyan lany van, akivel komoly kapcsolatod lehetne.

(bocsi, de angol billentyuzeten nincs ekezet)

2017. okt. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia. Meg cáfolom az eddigi válaszaidat. Első válaszoló. Egy olyat mondok neked, hogy buliban is lehet szerezni igenis normális csajt, mert az hogy buliba járnak attól még lehetnek normálisak, akik nem csak a rosszra hajtanak. Mindenhol vannak normális emberek.

Van egy barátnőm, akivel sokat szoktam LOL-ozni és ő is az által jött össze egy nagyon rendes fiúval, akivel már több, mint egy éve együtt van. Nem kell neked ahhoz könyvtárba járni, vagy boltba, hogy találj egy normális lányt. Szerintem sok megfordult már az életedben során, csak nem vetted eddig észre.

2017. okt. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jaj és még annyi, hogy 18 éves lány vagyok. Két éve van barátom és semmi bajom a bulizással meg a kiéléssel. Nagyon jól elvagyunk, amit eddig akartam azt vele teljesítem. Szerintem attól szép az élet, ha nem egyedül viszed végbe a dolgaidat, hanem segítetek egymásnak. igy is ki lehet élni a fiatal korodat.
2017. okt. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!