Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mérnökinformatikus hallgató...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mérnökinformatikus hallgató vagyok introvertált személyiséggel, de nagyon vágyom egy komoly kapcsolatra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szakunkon nagyon kevés lány hallgató van, és ők is mind foglaltak. Introvertált vagyok, nehezen találok magamnak társaságot, de másfél évvel az exemmel való szakításom után kezdem érezni, hogy tönkreteszi az életemet a magány. Mit tehetnék azért, hogy kedves, értelmes lányokkal hozzon össze a sors, vagy egyáltalán tegyek-e érte? Koncentráljak inkább a tanulmányaimra, és hagyjam az ilyeneket diploma utánra?

2017. szept. 2. 00:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
A sorsban nem bíznék. Más szakok nincsenek azon az egyetemen? Aki egyetemen nem tud becsajozni, azzal gond van. Ne halaszd diploma utánra! Egyrészt addig szenvedni fogsz, másrészt akkor még nehezebb lesz.
2017. szept. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Vannak más szakok, de azoknak az épületei messze vannak, és okom sincs oda átmenni.
2017. szept. 2. 00:46
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Tipikus esete a kifogásoknak...
2017. szept. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Több a kifogásod, mint a horgászoknak, de akkor hagyd meg másoknak a csajokat.
2017. szept. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Nincs okod odamenni? Bszod fent ecseteled mennyi okod van csajozni, vagy szerinted nem ott kellene próbálkozni ahol vannak is lányok? Na látod rögtön mennyi okod lett.

Majd ha nem leszel lusta tenni is érte, es nem csak kifogásokat keresed meg a sorostol varod hogy beszerezze almaid asszonyat, gyere vissza és kérdezz ujra..

2017. szept. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mivel sanszoa, h obudais, es a becsi uton tanul, igy a legkozelebbi szak, ahol ertelmes nok ks talalhatoak, legalabb 1 ora :D
2017. szept. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Mit tehetnék azért, hogy kedves, értelmes lányokkal hozzon össze a sors, vagy egyáltalán tegyek-e érte?"

-> Hát pl. menj ki az utcára és szólíts le lányokat. Dumálj velük, tanulj meg flörtölni, viccelődni, játékosan izgatni őket.. Erősen introvertált vagyok én is (INTJ személyiségtípus a Myers-Briggs modellben, azaz a legrosszabb kombináció ilyen tekintetben), plusz szintén mérnök informatikus hallgató, de azon már rég túltettem magam, hogy introvertáltként és mérnökként ne tegyek a problémáim ellen (plusz mérnöki alapelv is a folyamatoptimalizálás és visszacsatolt információk felhasználása egy rendszer fejlődéséhez)...

Megjegyzés: introvertáltaknak ráadásul könnyebb a csajozás, mivel az ismerkedés első 5-10 percéhez kell kirobbanó energiaszint, a maradékhoz bőven elég (sőt bizonyos helyzetekben kell is) a nyugodt, kevésbé szószátyár személyiség is..


"Koncentráljak inkább a tanulmányaimra, és hagyjam az ilyeneket diploma utánra?"

-> Én sokáig vártam vele, azt vettem észre hogy nem érte meg... Most már bánom, hogy nem mentem ki régen minden nap 1-1 órára ismerkedni, mert sokkal előrébb lehetnék most.. De te tudod, a kérdés ezen részét neked kell megválaszolnod..

2017. szept. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Barátaid nincsenek? Nekik lány barátaik? Sosem mész el kocsmázni senkivel? Vagy bármi program? Kollégium? Régi sulistársak?


Én is így voltam egyébként. Volt 1 pár csaj ismerősöm, de nem voltam sikeres. Aztán eldöntöttem, hogy magamra koncentrálok, sokkal jobban nézek ki, még hová fejlődnöm, de ki akarom a legtöbbet hozni magamból. 3-4 hónapja tartott ez a folyamat, akkor vettek fel egyetemre. Bekerültem a gólyacsoportba, és másnap rámírt a leendő barátnőm. :DD


Kb. fél évig voltunk együtt, most nyáron megint bekövetett egy csaj instagramon, bejelölt facen, ráírtam, és 1 hónappal rá már együtt voltunk.


Új ruhatár, új frizura, edzés, rendes táplálkozás, gyakoribb fogmosás, tényleg minden porcikádból hozd ki a legtöbbet, és ők fognak futni te utánad.


Utána meg lesz önbizalmad, és sokkal könnyebb dolgod lesz.

2017. szept. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
Méééér nőőők? xD ... (mérnök)
2017. szept. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
51%
Jelentkezz át ETK-ra, bárhova nézel, szembejön veled egy lány. :D
2017. szept. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!