Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok szerintetek külsőn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek külsőn vagy belsőn kéne változtassak hogy barátnőm legyen? (privibe küldök képet)

Figyelt kérdés
Szóval belsőleg normális srácnak tartom magam... tudok alkalmazkodni az emberekhez, bárkivel el tudok beszélgetni, megértő vagyok. Külsőleg 184cm és 105kg vagyok... szóval szerintetek min kéne változtassak vagy hogy kelthetném fel jobban a lányok figyelmét?? 18/f válaszokat előre is köszönöm :)

2017. okt. 22. 21:26
1 2
 1/18 anonim válasza:

Szia! Az a helyzet, hogy minden nőnek más tetszik, így nem lehet konkrétan megmondani min változtass.

Fogadd el önmagad, de lásd a hibáidat, legyen önbizalmad, légy határozott! Kérdezd meg a nő ismerőseidet, hogy ők mit tartanak vonzónak egy pasiban.

Egy dolog mindenképp fontos: Tiszteld a nőket, ne egy trófeát vagy szexuális tárgyat láss bennük, és egyenlő félként kezeld őket! :)

2017. okt. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Almasret ***** válasza:
Küldhetsz!
2017. okt. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szia :)

Nekem is küldhetsz ;)

2017. okt. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz :D
2017. okt. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ajanljad fel nekik az Analszexet vagy mond nekik , hogy hoznad a baratodat is arra nagyon buknak.
2017. okt. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
kuldheted a kepet :)
2017. okt. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Küldhetsz nekem is képet
2017. okt. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális küldhetsz nekem is;)
2017. dec. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kuldheted
2018. jan. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekemis küldhetsz😊
2018. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!