Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire fontos a fiú keze?

Figyelt kérdés

Saját probléma miatt érdekelne... Előre leírom, hogy már mindenfajta krémet próbáltam (hosszútávon is), és egyik sem használt.

A tenyerem úgy néz ki, mint egy neuronhálózat, tele vonalakkal, ráadásul olyan száraz a napi 3l víz ellenére, hogy az hihetetlen. Az ujjaim olyanok mint egy 70 évesnek... A kézfejem egy része meg olyan mintha pikkelyes lenne. Eleinte nem zavart, mert exeim elfogadtak így, meg a régi ismerősök mind hozzászoktak, de egyre inkább utálom, mivel akárki új emberrel kezelek, tesz valami megjegyzést, vagy megkérdezi, hogy mivel vágtam így el a kezem...


És ez még csak a kisebb gond, ha azt valaki elfogadja undor nélkül, azt még nagynehezen el is hinném, de ennek következtében kialakult nálam egy gyengébb (olykor erősebb) apotemnophilia a kezem irányába, amit bár még senkinek sem mondtam el, de belülről szenvedek miatta, és félek, hogy párkapcsolatban, ha elmondanám a leendő páromnak, nem értené meg... Természetesen nem fogom végrehajtani, de ettől függetlenül még bennem van a vágy, ami nem normális.


Hozzáteszem, hogy gyerekkorom óta önbizalomhiánnyal küszködtem, 1 éve elértem, hogy jóképűnek lássam magam mikor a tükörbe nézek, akkor kezdtem a tenyeremmel foglalkozni... Mintha valami kényszer lenne, hogy undorodjak magamtól.


Bocsánat, hogy ennyire hosszút írtam, de ki kellett adnom magamból.


18-F



2017. okt. 24. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem igénytelenségről van szó, hanem egy tőled független problémáról, semmi bajom nem lenne vele :) Minden normális lány elfogadná. 17/l
2017. okt. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, aki a kezed miatt dobna, vagy nem barátkozna veled az nem érdemli meg a társaságod. Egy normális, rendes lányt nem fogja érdekelni.
2017. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon aranyosak vagytok! :)
2017. okt. 24. 21:30
 4/4 anonim válasza:
100%
Ne aggódj miatta! Aki szeret így szeret! :)
2017. okt. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!