Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az hogy nalam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy nalam joval csunyabb fiuknak is van baratnojuk?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy magas gyerek sőt (170cm) , de akkor se értem mivel elèg sok lány mondta már helyes vagyok..

De barátnm még sincs xD ez megis miert?


16/f


2017. nov. 4. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehetsz te helyes gyerek...nem ez lesz a mèrvadó a kapcsolatban
2017. nov. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Lehet plusz pont lenne náluk, ha tudnál helyesen írni.
2017. nov. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A barátnő nem jár ... Az nem egy tárgy ,az egy érző lény amit ki kell érdemelni és szeretni kell
2017. nov. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán a személyiséged miatt. Helyesnek lenni egy dolog. De hogy belül milyen vagy...

A kérdésed alapján nekem se vagy szimpatikus.

2017. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sosem értettem, hogy egyes emberek miért hiszik azt, hogy egy kapcsolatban csak a külső számít. Aki nem felszínes, annál nem az a mérvadó, hogy ki milyen genetikával született. Engem például nem érdekelne, hogy helyes vagy, ha egyébként nem tudsz normálisan írni, és a személyiséged sem megnyerő számomra. Ez a gond nálad. Túlságosan nagy az arcod, attól még nem lesz az összes csaj a tiéd, hogy a környezeted szerint jól nézel ki. Kisugárzás nélkül mutogathatod magadat a lányoknak, de a normálisak úgyis ott fognak hagyni, jogosan. Szállj le a magas lóról, különben egyedül maradsz.
2017. nov. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert olyan vagy mint egy egy hetes hulla, kívülről minden rendben, de belülről rohadsz.
2017. nov. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De a legtobb lany felszines...
2017. nov. 4. 15:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki a legtöbb lány nem akar téged, ez bizonyára azt jelenti, hogy csúnya vagy :/ Bocsi, ez az igazság :/
2017. nov. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Talán mert nem kezdeményezel???
2017. nov. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj.... nekem sincs barátnőm...... Mondjuk én ronda vagyok.... 21/F
2017. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!