Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem találom a helyem a világba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találom a helyem a világban, az emberek között, de párt szeretnék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy ti mit tennétek a helyembe ha úgy éreznétek mint én.

Szeretnék magamnak egy párt, ugyanis szükségét érzem hogy legyen valakim akinek elmondhatok mindent ill. segítséget kérhetek tőle. (Nyilván ezt ő is megkapná tőlem)

A problémam viszont az hogy nem igazán találom a helyem a világban. Nem tudom hogy találjak normális lányt magam mellé. Eddig bármilyen lánnyal találkoztam az csak egy felszínes "átlag ember" volt, akinek azt kell mondani amit hallani akar, mert úgysem gobdolkodik. Rendesen úgy érzem magam mint egy színházba ahol mindenki csak színészkedik, az igazi valóját nem vállalja fel, nem meri kimutatni.


Amit rólam tudni kell:

-kb fél éve járok edzeni, az átlagnál kidolgozottabb a testem.

-tanulmányi átlagom 4-es

-figyelmesnek, kedvesnek, empatikusnak tartom magam.

-mások boldogságát előrébb tartom mint az enyémet

-szeretek vitatkozni, ha lehet belőle tanulni, kicsit makacs vagyok, nem követem a divatot inkább magamat adom.


Lány oszt. társaim mind buták, mint mondtam csak azt kell mondani nekik amit hallani akarnak. Fiuk meg... őket meg csak simán nem értem. Fele füvezik másik fele meg elvan a saját világában.

Könnyedén tudok a "nem füves" réteggel beszélgetni, de ezek a beszélgetések is csak felszínesek. (Mit csináltál hétvégén, mi a terved ha hazamentél, mit tanulsz holnapra stb.)


Egész egyszerűen nem tudom mihez kezdjek magammal. Igazat megvallva van 1 lány oszt. társam akit jobban bírok, mert olyan kis csöndes, de ha jó társaságban van akkor adja magát. A gond viszont hogy egy másik srác már fűzi, és az osztály me össze akarja "nyomni " őket. Ebbe nem megyek bele mert ezt sem értem. Nem értem mit, miért művelnek egymással.


És hogy kérdéssel zárjak, meg nyilván hogy lehessn kommentet írni, így felteszem nektek a kérdésemet.


Ti mit tennétek a helyembe?

Illetve ha már éreztétek úgy magatokat mint én, mihez kezdtetek?


Válaszokat előre is köszönöm. 17/F



2017. nov. 13. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Rendes fiúnak tűnsz, szerintem ha valamennyire ismernélek, megpróbálnék közeledni feléd. Ha nem vagy olyan, mint a nagy többség, már előnnyel indulsz. Mivel számodra a lelki része fontosabb a dolognak, ilyen lányoknál próbálkozz, mint pl az az osztálytársad is. Aki nem próbál a társaság középpontjában lenni és nem rakja ki mindenét. Remélem nem csak a 10/10-es lányoknak van esélye nálad. :)
2017. nov. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az a baj kedves 1es válaszoló hogy akiről azt hiszed hogy rendes hamar kiderül hogy csak kamu.
2017. nov. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És ezt most nem a kérdezőre értettem nehogy félreértés legyen
2017. nov. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne is mondd... Megjártam párszor :) De én ugyanúgy nem találom a helyem (bár tudom, hogy miért) és próbálnék neki segíteni. Van még néhány normális fiú.
2017. nov. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

A lányoknak, főleg a komolyabbaknak, fontos, hogy legyen saját életed, nő nélkül is boldog legyél. Úgy látom, jó úton jársz. Még meg kell találnod, hogy mi érdekel igazán az életben. Lehet, hogy 1-2 évvel idősebbekkel, pl. egyetemistákkal jobban kijönnél.


Másrészt nem mindegy, hol ismerkedsz. Én rengeteget jártam bulikba, de egyetlen komoly kapcsolat nem lett belőle (másnak viszont igen). Aztán elmentem egyszer egy keresztény bálba, és ott ismertem meg a későbbi feleségemet. Lehet, hogy te is csak rossz helyen keresed.

2017. nov. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Csak egy apróság a "de őt már fűzi egy másik srác részhez":csak az a nő föglalt akin éppen fekszik valaki éppen ezért attól függetlenül oda mehet hozza és hogy a szavaiddal éljek te is fűzheted , egyébként egy szimpatikus srác vagy , biztos hamarosan sikerül valakinél neked !
2017. nov. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Önmagadban tegyél rendet mert ha önmagaddal nem vagy jóban mással ae leszel

...


Azonkívül kemény legyél mert a nők azok állatok és megzabálnak ha azt látják hogy hagyod magad..

2017. nov. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én eddig interneten próbáltam ismerkedni, több-kevesebb sikerrel. Én élőben elég visszafogott vagyok és nehezen értek szót a kortársaimmal. Az ő világuk nagyon távol áll az enyémtől, ugyanis engem egyáltalán nem vonz a pia, a cigi, sosem voltam még szórakozóhelyen stb. Akikkel itt neten megismerkedtem, velük csak barátságot alakítottam ki, többnyire azért, mert tőlem több 100km-re laknak. Lehet, hogy nem ez a legjobb módja az ismerkedésnek, de nekem eddig még mindig ez vált be a legjobban, még ha nem is lett belőle párkapcsolat. :) 17/L
2017. nov. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat!

Most pedig szeretnék egyesével válaszolni rájuk.


#1


Köszönöm a szép szavakat :)

Nem, nem csak a 10/10 es lányok jönnek be.

Próbálkozok én, de nehezen megy :D


#2-3


Ez is egy vélemény. Igazad lehet, nem volt még komoly kapcsolatom, lehet teljesen kifodulnák önmagamból. Nem tudom.


#4


Sajnálom hogy csalódtál néhány fiúban és köszönöm hogy ennek ellenére megpróbálsz segíteni. Szerencsés vagy hogy tudod miért nem találod a helyed, mert te ha akarsz tudsz rajta változtatni.


#5


Igazad lehet az egyetemistákkal kapcsolatban, én nekem is ez a véleményem. Valószínű tovább tanulok azóval ez jó lehet.

Magam alatt vágom azzal hogy még facebookon se, meg sehol sem ismerkedek. Ha elmegyek bulizni legtöbbször jön az a lány is akit mondtam hogy jófej. Szóval ilyenkor inkább vele vagyok ha tehetem.


#6


Köszönöm szépen a kedves szavakat tőled is. Nagyon jó érzés ilyet olvasni :D

Én is próbálok közelebb kerülni hozzá, de nehézkes mert nem tudja hogy nem úgy nézek rá mint más lányokra. A másik srácról meg mindenki tudja hogy ha lehetne már zsákolna úgy hogy a lány nem szeretne amugy vele kapcsolatot...


#7


Véleményem szerint teljesen rendben vagyok belül. Szeretem magam hibáimmal együtt. Csak ha elkezdek gondolkodni hogy hol is vagyok valójában, milyen emberek között, akkor kissé oda az önbizalmam. (Remélem érthetően fogalmaztam.)


#8


Én nem tudom elképzelni hogy az interneten ismerkedjek. Nekem az egymás közötti beszéd fényévekkel előrébb való mint a chat-elés. Remélem nem haragszol meg ezért :D. Én szeretek elmenni bulizni mert kikapcsol és addig sem próbálom megérteni az embereket. Ha van egy jó társaságod neked is ki kellene próbálnod :D Ha nem tetszik max nem csinálod többet. Én is így voltam amíg nem menem el 1x egy szulinapi bulira. Tipikus kérdésem őröltek belü " hogy táncoljak, mit kell csinálni, mit hogy kell inni stb." De aztán minden ment magátol.



Ķöszönöm még 1x a válaszokat! Jó volt olvasni őket. Főleg hogy mert nem vagyok egyedül ezzel a problémával. Ha valakinek lenne még hozzáfűznivalója szívesen olvasom azokat is. :D

2017. nov. 14. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!