Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire nehéz párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nehéz párt találni a mai világban? Vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés

25éves lány vagyok. Már nem járok el bulizni, mert valahogy már nem vonz, illetve ha el is megyek, akkor nálam 10évvel fiatalabb vannak többségben. Ugyanúgy kimozdulok a barátaimmal, hétköznap, hétvégente, de ismerkedés szempontjából semmi lehetőség.

Akkor hol?

Internet? Nem vagyok ennek a híve, meg nem adom az arcomat ehhez, és nem is hiteles... tinder?badoo? inkább meghalok egyedül. :D

A mai fiatalok úgy váltogatják a partnerüket,mintha muszáj volna, és én pedig kétségbe vagyok esve.

Mikor legyen komoly párkapcsolatom, ha nem most? Szeretnék férjet, gyerekeket, családot.... de hát így.. :(


2017. márc. 26. 21:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

Szóval következetesen kizárod a lehetőségeket, és persze mindenki hülye rajtad kívül.


Nothing to see here.

2017. márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
Így ahogy te csinlod elég nehéz. Mintha szitával akarnál vizet merni.
2017. márc. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%

a kis boltban is lehet ismerkedni, de neked nem akárki kell!

vannak igényeid, van amit te tudsz nyújtani...szóval sok dolognak kell passzolnia ahhoz, hogy a megfelelőt megtaláld...

egyáltalán tudod te mit keresel? és tisztában vagy azzal, hogy te magad mit tudsz nyújtani egy kapcsolatban?


24F

2017. márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
így nehéz igen, hogy tényleg nem vagy hajlandó semmit csinálni.
2017. márc. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Nehéz,m főleg, ha egy olyan 3,14csányi kisvárosban élsz, mint én. Aki tudatos, intelligens ember, azok általában sokkal nagyobb arányban maradnak egyedül tartósabban vagy végleg is akár. Nem reménytelen, de nagyon nehéz, szóval együttérzek.
2017. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Le lehet húzni a kérdezőt, de igaza van. Én buliztam eleget, csak részeg idióták találtak be mindig vagy az átlag kor 10 évvel fiatalabb volt...meguntam a sok ilyen estét, inkább ülök be valahova iszogatni a barátaimmal.

Én mondjuk kipróbáltam a társkereső oldalakat, de 1 év után feladtam, konkrétan semmi...


Én sem tudom, hogy lehetne igazán jól ismerkedni, már csak bízom abban, hogy egyszer valahol észrevesszük egymást...


28/N

2017. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én is így érzek mint te és már kezdem azt hinni hogy reménytelen mert kb mindenki neten ismerkedik már. :(
2017. márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Akkor szólj a barátaidnak, hogy nem-e ismernek olyan férfit akit normálisnak tartanak és barátnőt keres.
2017. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%

Igaz férfi vagyok, de hasonló gondom van nekem is. Húszas éveimben szinte végig kapcsolatban voltam, nem okozott gondot kialakítani egy hosszú párkapcsolatot. Most viszont... amióta véget ért az utolsó kapcsolatom, azóta csak csodálkozom, hogy mennyit változott a világ ezen része. Ha fiatalabb nőkkel próbálok ismerkedni, akkor nagy részüknél egyből előjön a pénzéhség, a "milyen egzisztenciád is van pontosan?" kérdések. Ha idősebbel, akkor biztos, hogy legalább 1 gyereke van már, vagy épp azért siet párt találni, hogy hadd lehessen meg a 2. is.

Badoo.. jólvan. :D Nem szeretem én sem a netes társkeresőket, mert kb előbb fogom leszúrni a magyar zászlót a Marson, minthogy valaki visszaírna. :D


Esetleg munkahelyen? Nincs valaki, aki bejönne? Hobbikból adódóan nem jársz társaságba? Itt a jó idő, lehet menni túrázni, vannak pl ilyen csoportok is, ott is lehet talán ismerkedni.


Kétségbe azért ne ess, a 25 év az még nem a világ vége. Fiatal vagy még, van időd bőven. :)


30F

2017. márc. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha utánanézel rájössz, hogy a veled egykoruak tulnyomorészt párkapcsolatban élnek. Na most tedd fel kérdésedet!
2017. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!