Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom a korosztályomba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom a korosztályomban ilyen rossznak a helyzetet, vagy csak én lennék ilyen paranoiás? Idősebbek válasza is jöhet, sőt!

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 12. évfolyamba járó fiú vagyok. Végzős, érettségire készülök. A korosztályomba igen erősen jelen van az úgynevezett páwa, swag meg a többi idiótaság a stílusirányzatokat tekintve. Kimerem jelenteni, hogy a fiúk 75 %-a ezt az irányzatot követve él. A csajok értük vannak oda. Ezeknek a srácoknak nagyon nagy az arcuk, utálnak is, én meg sajnos zabos leszek ha huzamosabb ideig provokálnak, és utána már nem tűröm tovább. A lányok helyzete is aggasztó, sőt talán jobban, mint a fiúké. Még a velem egyidős, vagy már a szakmám lévő lányok értelmesebb, normálisabb csajoknak látszanak, de az elsős, másodikos leányzók sokkal rosszabbak. Ribisen öltöznek, kiábrándító a viselkedésük, a kisugárzásuk. Lenézik az embert, beszólogatnak. Az egészben még külön érdekes, hogy a csúnyábbaknak nagyobb a pofájuk. Néha elgondolkozom, hogy milyen felnőttek lesznek az életben. Teszem azt, ha összehoznak egy kis gyermeket, akkor hogyan fogják gondozni majd, ha a nap 24 óráját az instán, meg a face-n töltik? Talán oda is elfogunk jutni, hogy majd az lesz az igénytelen ember, aki nem állítsa fel a haját, nem vágja le a láb és mellkasszőrét, nem pedig a büdös, mosdatlan és ápolatlan? Az is valamennyire megrémít, hogy a tinik nagy része csak bulizna, meg az a menő, hogy valaki részeges, stb. Nem is lenne baj, hogy buliznának, meg az sem, hogy mire, mert felőlem lehet DJ Agyhalott is, de akkor nekem ezt ne nyomják le a torkomon. Én se teszem azt azzal, amit szeretek.


Na, de most ennyit a többség helyzetétől. Most egy kicsit nézzük meg az én szempontomból a helyzete. Mint említettem, egy 17 éves srác vagyok, két hónap múlva 18 leszek. Sosem voltam a lányok a kedvence, az iskolákban pedig ki voltam mindig is közösítve. A barátaimnak csúfolt egyedek szó nélkül nézték azt, amit tettek velem az általános 8 éve alatt. Mindig reménykedtem abban, hogy majd a szakközépben jobb lesz, de nem itt is sorra jöttek a pofonok. Hadarva beszélek, főleg a hosszabb szókat, valamint akkor ha ideges is vagyok még hozzá, fél göndör a hajam, ami még fekete is, a bőröm kreol, de inkább barna színű. Emiatt az egyik mocsok elnevezett migránsnak..... Mondjuk már a helyzet kicsit jobb, mert megbuktak azok az emberek, de még így is én vagyok a közellenség az osztályba. Sajnos más osztályokban is bővelkedem a riválisokban, rosszakarókban. Szerintem meg is ölnének, ha tudnának. Jó, egy kicsi bogaras vagyok, de akkor sem ártottam senkinek, sosem akartam balhézni, akkor meg hagyjanak békén. Jogosan várom el, akkor hogy nekem se dumáljanak, hogy ne bántsanak, ha ezeket én se követem el másokkal, nemde? Talán, sőt így belegondolva biztos, hogy az is közrejátszik ebben, hogy szegény családból származok, nincs pénzünk új "ájfonra", meg márkás cuccokra. Na meg persze az is, hogy nem vagyok egy jó pasi. A lányok lenéznek, látom a tekintetükben, hogy utál az összes, lenéz, felfordulnak tőlem. Tetézi még ezt az a tény is, hogy 2015 tavaszán belezúgtam egy lányba, aki a másik suliba, a mellettünk lévő gimibe jár. Benne az tetszett meg, hogy nem az a magát mutogató fajta, könnyűvérű. Normálisnak tűnik, egy szolidnak. De ő is megvet, utál, gyűlöl, lenéz. Úgy tesz, mintha én tehetnék arról, hogy pont ő tetszik nekem, de nagyon. Pedig harcolok az érzéseim ellen, azt akarom, hogy elmúljanak, de nem hogy múlnának, erősödnek. Állandóan röhög rajtam, meg kibeszél folyamatosan a barátnőivel... Volt, amit vissza is hallottam....


Nemrég volt a szalagavatóm, ami szintén röhej volt... A keringő eredetileg nem volt kötelező, de osztályfőnökünk nekünk kötelezővé tette, őszintén nem értem, hogy hogyan gondolta ezt, mert az osztályba csak fiúk járnak, gépészek vagyunk... Nekem pont egy debella, gonosz, rosszindulatú, totál igénytelen lány jutott volna, de még ő is kiakadt, hogy csak én lennék neki. Szerencsére sikerült kibúvót találnom, így megúsztam a keringőt, hála a jó Istennek. Helyette a kövér lány megkapta az osztály bűzbogarát, aki még meg is siratta a főpróbán, a szalagtűzésen, meg osztályfőnököt, de az egy másik sztori... A szalagavató utáni bál is komoly volt. Mindenki táncolt vígan, én pedig ott ültem kint szélen, néztem ki a fejemből, kínomban már röhögtem, hogy hogyan lehetek ilyen elfuserált....xD Szinte láttam a jövőmet, hogy nekem majd egy barátnőm sem lesz sohasem. A végén kicsit bátor lettem, mentem táncolni, de az is inkább tántorgás lett az erő két oldala között...


Annyira sok bántás, hátba döfés ért, hogy én már nem akarok többé megnyílni, elakarom kerülni az ilyen helyzeteket. Bezárkózni teljesen a kis világomba. Ott legalább nem bántanak. Most jelenleg az a célom, hogy érettségi után majd dolgozzak, a megkeresett pénzből vennék majd gamer pc-t, meg x box-ot, majd a szülői háztól való leválást követően elvonultan élném le az életemet, csak dolgozni járnék be.


De nem tudom, lehet hiba volt kiírni ide ezt a kis regényt, de sebaj, nem vagyok egy Timothy Zahn. Köszi, ha elolvastad, ezt a sírásomat, de valahogy most kiakartam írni a kérdést. Ha hiba volt akkor ebből is tanulhatok majd valamit.


17/F



#fiú #harag #lány #aggódás #félelem gyűlölet
2017. nov. 18. 21:01
1 2
 11/12 anonim válasza:

Üdv mindenkinek!


Aki nem bírja a kemény szavakat az eme mondat elolvasása után húzzon a pic.ába.


Nem vagyok túl fiatal és nem is vagyok túl idős. A koromat nem szeretném elárulni, mert lehetséges hogy hiteltelenné tenné a mondandóm. Minden esetre a dolgokat véleményem szerint jól átlátom.


Jelen esetben a kérdezőhöz szólok, de ezt mindenki magára veheti aki olvassa.

18 éves vagy és nagy döntést kell meghoznod.

1. Tanulsz, és a magad fajta emberekből lesz a sikeres szakember,válallalkozó,orvos,stb.

Az ilyen ember még nem maradt nő nélkül... Ha nagyon szar a helyzet akkor maradnak a külsőre fullos aranyásók... ( Most ez hátrány ?! )

2. Beállsz a sorba, nem fognak piszkálni de olyan sorra jutsz mint ők. Lehetséges hogy összeszedsz valami csajt is, akivel ha jól megy a dolog néhány év mulva szakítasz és nem néhány hónap után.

Fontos tudni: Ha egy fiatal megkap mindent, nem törődik a jövővel, mert a mámor és a jólét elhomályosítja a gondolkodását. Ennek következtében középsuli után kiég. ( Az ilyen pávák/ribik-re úgy kell tekinteni mint egy tűzre. Egy tűzre ami nagyon fényesen ég mikor meggyújtják, de viszont ha vége a középsulinak/giminek azonnal kiégnek) A mámor amiben úsztak rövid időn belül eltünik. És akkor ott áll egy csomó jó emlékkel, de jövő nélkül.

3.A lehető legkényelmesebb választás.

Depizel. Nem csinálsz semmit. Leérettségizel úgy-ahogy, tanulsz valami szakmát azt elvagy. Várod az " igazit " azt vagy eljön vagy nem. Igazából teljesen mind1 mert úgyse csinálsz semmit.


Senki nem fog helyetted nőt keresni.

Senki nem fog helyetted tanulni.

Senki nem fog helyetted barátokat szerezni

Senki nem fog helyetted családot alapítani

Senki nem fog helyetted sikereket elérni az életben.

Senki nem fog helyetted boldog lenni.

Senki nem fog helyetted önbizalmat és magabiztosságot növelni.


És ami a legfontosabb:


Senki nem fog helyetted ÉLNI !!!


A nőknem nem egy rinyagép kell. Arra ott a gyerek... A nőknek egy olyan férfi kell aki magabiztos, céltudatos, elhatározort, sikeres és jó szerető.


Apropó kinézet. Amit leírtál magadról hogy hogy nézel ki, az osztályomból 3 lányt tudok aki állva le.zopna. És még csak a külsődet látták.

Mit számít hogy az a sok pöc. mit mond a padba? Ki a fa$zt érdekel a véleménye ha az utcán fog megrohadni? Az ilyen embert leköpni nem éri meg nemhogy foglalkozni vele. Ha nem hiszed... Írtad hogy megbukott a srác aki migránsnak nevezett... Itt az élő példa hogy mivé vállik az ilyen. Egy csöves középsulit nem tud megcsinálni mert azzal van elfoglalva hogy a másik mit csinál meg hogy néz ki. És te ilyen ember szavára adsz? Te ilyen miatz érzed magad szarul ?


Most tennék fel én is egy kérdést...

Te egyedül vagy ilyen hülye vagy valaki fogja a kezed?


Kicsit hosszúra sikeredett. Nem olvasom át megint szóval ha van benne helyesírási hiba akkor az ottmarad.


U.i. Le.zarom ha nem fogadod meg a tanácsomat, de ha nem viszed semmire 10 év mulva, gyere vissza és olvasd el megint a szöveget.

Jah és bocs eszekért a pontos hülyeségekért... Remeg a rendszer hogy trágárkodom...

2017. dec. 28. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

A helyzetem picit rosszabb lett. Most már nagyon várom, hogy teljen le ez a két hónap, ami valószínűleg baromi lassan fog telni. Kijöttek a tablóról ezek a nyersképek... Hát elég csúnya vagyok rajta...:D Januárban 18 lettem, hivatalosan felnőtt vagyok, érdekes ez is. Pont a mai nap folyamán egy kamaszlány szeszélyének áldozata lettem. Igazából nem tudom ezt még most se hovatenni. Egy kilencedikes csaj gyakran bámult, szinte mindennap. Sokszor rám is vigyorgott. Egyébként nem csúnya, egy erős átlagos. Mondom magamban "Lehet bejövök neki...". Aztán ma délután megállít... Azt mondja "Ne bámulj mindig, fejezd be!" meg hogy "Tesin még a szemed is kiesett..." Mondom wtf? Mikor ő bámul mindig. De most ez egónövelés akart volna lenni, vagy mi? Pedig normális lánynak tűnt, de lehet az is, csak én vagyok túl ronda...


A múltkor egy idegesítő fiú, egy nagyon unszimpatikus úriember, a plátói szerelmemnek és még másik két csajnak vagánykodott, hogy engem kiüt. Úgy, hogy még én és egy barátom is hallotta. Kicsit felhúz ez, hogy ilyen sunyi figurák is vannak. Mondjuk verekedni nem akarok, nem is fogok, de ha valami gondja van, akkor nekem mondja el, ne egy csajnak.... Mostanság az is feltűnt, hogy egyébként a buszon elég jól elszórakoznak rajtam, csak abból a lányból nem bírok kiábrándulni.


A tököm ki van ezzel az egész helyzettel, mintha mindenki ellenem lenne.

2018. márc. 5. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!