Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy kellene kezelni ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kellene kezelni ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Először is 18 éves srác vagyok,és megismertem egy csajt egy közös ismerősünk által,sokat voltunk együtt,randiztunk meg ilyenek,de csóknál több semmi nem volt(Ez 2017 májuásban kezdődött)

Azt tudni kell,hogy ez egy elég dekoratív lány, a fiúk körében,meg így suliban is "népszerű",Szóval eléggé megnézik. ő mindig azt mondja,hogy őszinte hozzám meg ilyenek, de ez a közös ismerős akit fent említettem elég kellemetlen dolgokat tálalt ki róla,amit nekem ez a lány nem mondott..

Mára már kicsit megromolott a kapcsolat ezzel a lánnyal,de én még mindig szeretem, és elég kis dolgokon össze tudunk veszni, de nem akarom elveszíteni

Valami tanács,esetleg aki hasonló helyzetben volt?



2017. aug. 16. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen szerintem tisztazni kene vele es rakerdezni ezekere az emlitett kellemetlen dolgokra, ha ciki, ha nem mert oszinteseg nelkul nem fog mukodni az egesz...
2017. aug. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 DollarDog ***** válasza:

Minek hallgattál arra az ismerősödre? :/

Voltam ilyen helyzetben, szakítás lett a vége! Beszéljétek meg mit jelentetek egymásnak meg hogy ez így nem jó! Próbáljatok változtatni!

2017. aug. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ezek olyan dolgok,amik más fiúkkal voltak anno

De ezeket már megbánta meg ilyenek,

Még annyit akartam,hogy igazából sokszor csalódott már,és azért nem tudja mi legyen

2017. aug. 16. 11:15
 4/9 anonim ***** válasza:

#3: Magyarán szólva ri.bi volt,gondolom.

És most "megbánta",tehát jó kislány.

2017. aug. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 Igen,így is fogalmazhatunk
2017. aug. 16. 11:18
 6/9 DollarDog ***** válasza:
Te se vagy egyszerü eset! Mondta hogy nem tudja mi legyen és te mit reagáltál? Néztél és "hát ja"? Küzdj már érte egy kicsit! Mond neki hogy mennyire szereted [ha igazán szereted], és hogy senkiért nem hagynád el őt! Ő a mindened stb! Ha igazán szereted akkor valamit tenned kell annak érdekében hogy ne veszítsd el!
2017. aug. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy imádom az ilyen "régen olyan voltam de már megbántam és megváltoztam" szöveget. Ez jól hangzik és szép is, de nem változtat a tényeken, hogy olyan volt. Az számomra nem derült ki, hogy beszéltetek-e erről, de ha nem akkor itt az ideje. Mondd el neki, hogy ezt hallottad, igaz-e, mert ha igaz ha nem ez csak úgy működhet ha őszinték vagytok egymással. Ezen meg nincs mit szégyellni, meghozott egy döntést akkor most viselje a terhét, és ne csak magyarázkodjon hanem mutassa is meg, hogy tényleg megváltozott.
2017. aug. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Őszinteség‼

Ne hallgass másokat.

Ülj le a lánnyal, és mondd neki, hogy ezt és ezt hallottad de névtelen ismerőstől, igaz-e?

Tanulj meg bízni benne. Hiszen a párod.

Lehet a "barátod" csak irigyeli tőled őt, mert pölö ő képtelen volt az ő idején felszedni a lányt.

Amennyiben mégis kiderülne a későbbiekben, hogy a lány nem mondott igazat, és becsapott téged, ne ítéld el, csak váljanak szét útjaitok, és ne keresd többé, mégha fut is utánad.

21/F

2017. aug. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: Nem a párja, olvasd el.
2017. aug. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!