Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek egy külsőre visszataszító sráccal?

Figyelt kérdés
Sötétben nem annyira ronda.
2017. nov. 27. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos kiismernem az embereket. Ha belül tökéletes, akkor talán. Nekem a vonzalom is nagyon sokat számít. De volt már olyan fiú, aki nem volt vonzó számomra, de tetszett a személyisége. Szóval, eléggé megkedveltem.

De, ne így fogd fel. Ha nem vagy megelégedve magaddal, akkor tegyél magadért.

2017. nov. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, tegyél be képet.
2017. nov. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1 már tettem.

Új hajszín, hajstílus, öltözködés, tetoválás, hamarosan lehet beiktatok egy tágeszt is, mindhiába.

A testalkatom vékony, de nekem így tetszik, izmosan nem lenne jó.

2017. nov. 27. 15:39
 4/12 A kérdező kommentje:
Képet sok embernek küldtem, itt is, hirtelen mindenki eltűnt.
2017. nov. 27. 15:39
 5/12 anonim válasza:
Mi számít annak? Fogatlan? Büdös? Vagy csak saját maga szerint visszataszító?
2017. nov. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5 jó illatom van, és megvan a fogaim nagy része, igaz, sok tömve van, de nem hiszem, hogy ez lenne a problema
2017. nov. 27. 15:45
 7/12 anonim ***** válasza:

Én ha egy srác külsőre visszataszító de belsőleg meg kedves meg nagyon jó csak barátnak tartanám.

De lehet hogy nem vagy csúnya csak te látod magad annak. Küldj képet.

2017. nov. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én kíváncsi vagyok, hogy hogy nézel ki.

És őszinte vagyok, de kedved stílusban. Szívesen segítek, ha tudok, de csak ha szeretnéd.

2017. nov. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Éppen elegen aláztak meg a szánalmas külsőm miatt, így képet senkinek nem küldök, sajnálom.
2017. nov. 27. 17:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megalázni, segíteni akarok, azt akarom, hogy jobban érezd magad, nem érted? Nem tudok semmit se tenni, hogyha nem nyitsz ki.
2017. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!