Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ajánlanátok online közösséget,...

Ajánlanátok online közösséget, ahol angliában élő értelmes emberekkel lehet beszélgetni?

Figyelt kérdés

Ez lehet bármilyen fórum, közösségi oldal csoport vagy chat.

Az általam eddig látott csoportokban lehetetlen komolyabb beszélgetést kezdeményezni.

Jó lenne értelmes, az angolt/angolokat is megértő, szélesebb látókörrel rendelkező magyar emberekkel társalogni.



2017. máj. 22. 13:18
 1/4 Norman Bates válasza:

Szia, facebookon nezz csoportokat, pl Birminghami magyarok (ebben benne vagyok mert ott lakom) vagy Angliai segitokesz magyarok etc.

Ezek a csoportok inkabb azoknak vannak akik mar itt elnek, de biztosan szivesen valaszolnak a kerdeseidre ill. nekem is irhatsz ha gondolod.

2017. máj. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is itt élek Angliában. :) Pontosan ezért keresnék valami értelmesebb csoportot. A legtöbb csoportban amikben eddig voltam túlnyomórészt primitív, alul iskolázott top-kommenterek pörögnek arról, hogy mennyire útálják az angolokat meg az egész országot, persze egy sima űrlap kitöltéshez is egyből tolmácsot keresnek...


Megnézem majd a helyeket amiket ajánlottál. Köszönöm.

2017. máj. 27. 00:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tegnap böngésztem át a csoportokat, de sajnos egy olyan sem volt mint amit fent leírtál.
2017. máj. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Őszinte leszek: sok témában szivesen meghallgatnám mások véleményét, "több szem többet lát" alapon jó volna eszmecserét folytatni olyanokkal, akik nyitott szemmel járnak Angliában, tisztában vannak alapvető folyamatokkal a közéletről, egészségügyről, politikáról, befektetésekről. Nem közgazdászokra gondolok, otthon ezeket a szerepeket a családon belül is be lehet tölteni, de ők nincsenek itt és távolból nem is érdekük, hogy fogalmuk legyen az itt folyó dolgokról. Azok pedig akiket könnyen elérek beérik a létezéssel meg a túléléssel meg a gyors spórolással idekint, amolyan vegetatív életmódban.


Ha valaki valaha belefut egy értelmes online társaságba, kérem linkelje majd be ide nekünk. :) Köszönöm.

2017. máj. 31. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!