Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy 15 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy 15 évesen még mindig leszarnak a fiúk?

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni hogy mi a baj velem... egyszerűen sem én sem pedig a barátnőm nem jövünk rá hogy miért nincsen senkink (hozzáteszem 4.3-as átlagom van,nem iszom vagy cigizem és 15 vagyok, barátnőm 16 és ugyanúgy mint én, ő is jól tanul, nem iszik stb)csak mert ha mi nem jövünk rá akkor remélem mások (főleg fiúk) tudni fogják... Nem baj ha kritika, jöhet hideg meleg.

2017. dec. 3. 18:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%

Ugyan így vagyok mint te, de rajottem h mindegy mi van a gimiben, az egyetemen majd jobb lesz ;)

15/L sorstars

2017. dec. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
*Ugyanígy
2017. dec. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
28%
Ebből nem igazán lehet ismerni a személyiséged... Ha rám írnál privátba, akkor lehet, hogy tudnám. 15F
2017. dec. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Van fiú ismerősöd, barátod? Ha nincs akkor ki lehetne a párod? Egy tök ismeretlennel sose fogsz összejönni. 16/f
2017. dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én sokszor utólag tudtam meg, hogy tetszettem egy srácnak, mert nem mert kezdeményezni. Biztosan tetszetek valakinek, ha nem vagytok igénytelenek.
2017. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Szokj hozzá a gondolathoz hogy egyedül fogsz megöregedni. Vegyél macskát.
2017. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
ENnyi infó alapján fogalmam sincs.
2017. dec. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ez a két dolog nem függ össze. Ha nem tetszel senkinek, hiába vagy jó tanuló, nem iszol, nem cigizel ennek semmi köze ehhez. Lehet nem vagy szimpatikus, vagy a külsőd, viselkedésed nem tetszik nekik. Amúgy is, 15 évesen ne ez legyen a legnagyobb probléma, nem maradsz le semmiről.
2017. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%
Írj bővebben magadról(vagy magatokról), és szívesen írok kritikát, de eddig csak annyi jött le, hogy jól tanulsz, ami egyáltalán nem mérvadó párkeresésnél a legtöbb embernél.
2017. dec. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
44%
15 éves vagy és még nincs pasid???? dik a vénlány
2017. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!