Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok arról, ha egy fiú a visszautasítás után elsírja magát?

Figyelt kérdés
Azt gondoljátok ilyenkor, hogy micsoda puhány ember, vagy esetleg azt, hogy ő tényleg szeret titeket, és fel is meri vállalni az érzéseit akár sírás formájában is? Vagy valami teljesen mást?

2017. dec. 10. 11:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán egy kicsit sajnálom. De meg kell értenie hogy jobb neki ha valaki olyat keres aki tényleg illik hozzá.
2017. dec. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, miért kapott visszautasítást (saját hibája végett, vagy sem), valamint hogy hogyan, milyen mértékben sírja el magát.

Ha hisztizik, visít, mint egy kisgyerek, kortól függetlenül rettenetesen irritáló, nem lehet elviselni.

Ha csak meghatódik, mert pl nem működött volna a kapcsolat, vagy bármi, az aranyos, szép pillanat.

2017. dec. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Az én szememben azt jelenti, hogy tényleg szeret. Volt benne részem, sírt, mint egy kisgyerek, átgondoltam a dolgot, mert azt hittem, mivel annyi lány odavan érte, nem működhet a kapcsolatunk, ennek ellenére 17 évig éltünk együtt. :) Mielőtt félreértené bárki is, utána csak akkor láttam sírni, amikor valamelyik családtagját elvesztette, vagy megszületett a lánya, nem egy bőgőmasina.

Szóval kérdező, azt hiszem, nagyon szeret téged! Ha te is, akkor próbáld meg vele. Ha nem szeretnél tőle semmit, akkor majd elmúlik nála... Sajnálatból ne legyél vele.

2017. dec. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Lililili16 ***** válasza:
És egy lányról mit gondoltok ha elsirja magát visszautasitáskor? Ha valaki azt gondolja hogy ugye nem akar öngyilkos lenni az úgy gáz vagy csak aggódik miatta?
2017. dec. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
3-as vagyok. Nyilván nem írnék 17 éves házasságról ebben a kategóriában, de mivel a kérdező rossz helyre írta a kérdését, ott és akkor válaszoltam. Áthelyezték, de amint elnézem, csak engem pontoztatok (le). Csak ezért teszem szóvá. Nem esik túl jól, mert nem írtam hülyeséget, csak a valóságot. A kérdező számára pedig hasznos tanácsot írtam (szerintem).
2017. dec. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Miért hisztizik mindenki, ha lepontozzák? Nem tök mindegy ki mit gondol a válaszodról? Mellesleg én nem pontoztalak le.
2017. dec. 10. 17:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, sírj nyugodtan én is szoktam
2017. dec. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én azt gondolnám, hogy szegény srác, én meg mekkora egy szemét vagyok, hogy megbántom. De jobb lesz neki is, ha inkább talál valaki mást, aki tényleg szereti, én nem akarom hitegetni.
2017. dec. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én megsajnálnám, és amilyen béna vgyok elsírnám én is magam :D nem zavarna, viszont utána biztosan bántana hogy bárcsak másképp utasítottam volna vissza, amivel nem bántottam volna meg. 15/L
2018. ápr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha egy férfi sír, az nem mindennapi jelenség. Rengeteg érzelem kerül a felszínre de mégis sír. Mellesleg tudja, hogy megalázó számára. Ha érted sír, akkor sokat jelentesz neki (fel sem tudod fogni, hogy mennyire).

Visszautasítás után az volt a célja, hogy megtörjön téged. Ezt a történetet lehetőleg ne tedd ki a világ elé, maradjon titokban, mert összeomolhat abban a szégyenben, ami őt érheti, emellett elveszed tőle a érzékenységét, ami később nagyon fog neki hiányozni

2018. ápr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!