Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ilyen? Miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen? Miért viselkedek így ilyen helyzetekben?

Figyelt kérdés

Ha van egy lány, és míg ismerkedünk, mondom neki a szépet, hogy többet akarok. Viszont ilyenkor tényleg úgy érzem, hogy kell nekem ez a lány, kötődök hozzá. Viszont amikor ott tartunk, hogy oké, megvan, ő is mondja hogy többet szeretne, kavartunk, utána már nem érzem ezt. Akkor már úgy vagyok vele, hogy jobb lenne egyedül. Viszont ha valahogy csökken a lány érdeklődése, vagy vége lesz, minden áron vissza akarom kapni, féltékeny vagyok mindenkire akivel szóba áll, és megint úgy érzem szeretem is akár.

Ez nagyon idegesítő és rossz dolog, mert nem tudom igazán élvezni a pillanatot, amikor vele vagyok. És szenvedés nélküle is. Ez minden lánnyal így volt eddig.


2017. dec. 24. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked jobban számít ez a fellángolásos, szenvedélyes szerelem, és amikor átcsapna nyugodt kapcsolatba, szeretetbe, akkor kiábrándulsz. A másik elvesztése miatt pedig újra belé szeretsz.
2017. dec. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező, szóval, az első válaszoló teljesen jól mondta, hozzátenném azt, hogy ez nem mindig így lessz, írj privátot, és megpróbálok segíteni. Hidd el, tudok segíteni ilyen téren. 16/F
2017. dec. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!