Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az apukák tényleg féltik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az apukák tényleg féltik a lányukat?

Figyelt kérdés
Mikor randira kerül a dolog az apák tényleg szeretnek hevesen reagálni főleg mikor csak egy lányuk van? És belekötni a srácba meg a lányba is, hogy miért pont Ő?

2018. jan. 4. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy, joguk van e belekötni? Leírom a véleményemet, szerintem nincs, még ha féltik is, mert kell kockáztatni, ha az az egyetlen logikus út. 16/F Hozzáteszem, az ő dolguk.
2018. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nyilván az ember félti a gyerekét, nem csak a lányát, a fiát is. És nem csak az apukák, az anyukák is, de ezt nem úgy kell elképzelni, mint ahogy a filmekben van. Valószínűleg ha fiúként először találkozol a lány szüleivel maximum olyan kérdéseket kaphatsz, mint a mennyi idős vagy? Hol laksz? Mit tanulsz? Stb.

Nem találkoztam még ilyen heves reakcióval mint amit leírtál, csak filmben láttam:D

20/L

2018. jan. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem...

Féltik, de nem.kötnek bele, hogy miért pont ő?

Vagyis a normális apukák nem szólnak ebbe bele, ha a lányuk így boldog

2018. jan. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor én randira mentem tőlem nem kérdezte meg apu, hogy miért pont ő? Annyit mondott, hogy hivjam fel amikor odaértem meg amikor indulok haza, mert este taliztunk. Amikor hazaértem volt pár kérdés, hogy rendes volt e meg hasonlók. De ez szerintem tök kibírható volt, semmi tragikus nincs ebbe:D
2018. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem apám első barátomnál, amikor találkoztak először: Terveid a jövőre? Hány gyereket akarsz? Szűz vagy e? Szkanderezzen apámmal, mik a tervej velem? Mennyi fizetese lesz? Aztan amikor ment el hátba vágta "barátilag"...
2018. ápr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!