Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apukák miként dolgozzák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az apukák miként dolgozzák fel azt hogy a lányukat valaki "megdolgozta"?

Figyelt kérdés

rossz érzés?Esetleg fura?hogy akit még egykor altatott azt úgy "elintézték" és "intézik rendszeresen"??

azért nem a szüzesség kategóriába írtam mert szerintem minden új fiúnál bevillanhat hogy ez is azt csinálja vele mint én az anyjával húúú.. naszóval milyen érzés lehet nekik?



2014. jún. 9. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez az élettel jár, természetes. Azzal van a gond, ha valami degenerált gyökérrel jön össze, aki nem érdemelné meg.
2014. jún. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hacsak nem amolyan apa, aki betegesen kisajátítja, é saját tulajdonának tekinti a lányát, szimplán álszent. Ő is megdugta valaki lányát.
2014. jún. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"rossz érzés?" hát figyelj ezt a lánynak kéne eldöntenie, persze minden szülő félti a lányát, inkább sokan meglepődnek mikor már felnőnek
2014. jún. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó esetben egy apa úgy neveli fel a lányát, hogy amikor eljön az életében az ideje, és szerelmes, akkor sem ő, sem a lánya nem úgy gondol erre, hogy "elintézték" és "intézik rendszeresen", hanem úgy, kislányból szárnyait bontogató fiatal nővé vált, aki szeretkezik valakivel, aki méltó a szerelmére és a bizalmára.
2014. jún. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!