Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan aki Tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki Tinderen talált magának normális párt? 22/F

Figyelt kérdés
2017. dec. 19. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
a tinder szexpartnerkereso.
2017. dec. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen szex partner kereső, jó a legtöbben annak használják, de nem, van aki komolykapcsolatot szeretne.

Én pl azért vagyok fent hatha találok magamnak valami pasit, de hát... Akivel randiztam legutóbb nem nagyon keres már..

De egyébként nem lehetetlen párt találni. :) 22N

2017. dec. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem feltétlen szexpartner kereső... Amióta benne van a leírásomban, hogy nem akarok szexelni, egyrészt sokkal kevesebb emberrel matchelek, másrészt egész jófej embereket lehet találni. :D Ez még nem jelenti azt, hogy lesz belőle bármi, de az irány már jó.


Én pl most beszélek pár hete egy sráccal, ő nagyon jófej, okos, értelmes, van, hogy hajnal 2-3-ig fennmaradunk eszmecserézni, őt érdekli, amihez én jobban értek, engem meg az, ami az ő szakmája és ezen kívül is elég nagy az átfedés az érdeklődési körünkben. Meg tök édesen hívott el randira is. Már csak azon izgulok, hogy személyesen is legyen meg ez a valami és akkor sínen vagyunk. :))


Hozzáteszem, lassan 1 éve használom ezt a fost és szarnál szarabb emberekbe botlottam, szóval kb rá mondtam, hogy last chance, aztán soha többet online keresgélés. Pedig volt bőven párom, 2500 emberből nem lett volna nehéz találni valakit... Csak felével nem is beszélünk, a másik feléből sok a kanos meg a buta... Marad valamennyi, akivel vagy megszakad a kapcsolat, vagy eljutsz a személyes találkozóig, ahol vagy kiderül, hogy mit is akar valójában, vagy nem érdekled annyira, vagy meg megint történik valami, amire csak azt tudom mondani, hogy ha lesz ellenségem, rádumálom ilyen "jó", "minőségi" randikra. Deee kitartás!:)

2017. dec. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy háromnegyedéves kapcsolatom volt tinderről tavaly, és egy olyan amiből csak futó kaland lett. Volt még egy érdekes, ahol az elején a nő tetszett nekem, de mást választott, aztán fél év után fordult a kocka. Aztán kettő olyan viszonylag hosszabb kapcsolatom akikkel nem interneten jöttem össze.
2017. dec. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4.-hez: de nem a te korosztályod vagyok. 45F
2017. dec. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Aha, van. Nemrég múlt egy éve, hogy együtt vagyok a barátommal és nagyon passzol monden köztünk. Ritka dolog ez de benne megtaláltam azz akire szükségem van teljes mértékben.

19L

2017. dec. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Magyarországon a legtöbb nő társkeresőként használja a Tindert.


Férfiként pedig ha nem úgy kezdesz egy beszélgetést hogy "Szia! Mizu? :)" vagy "sex? :)", akkor már jobb vagy mint a tinderen lévő férfiak 90%-a.


Nekem 2 éve van meg és igen, többször is találtam rajta barátnőt. Alapból ilyen jófiús-kisfiús arcom van (az mellett hogy helyes, magas, sportos alkatú vagyok) és kívül-belül általában olyan lányokkal találjuk meg egymást, akik kapcsolatot akarnak. Sosem volt még az életben egy éjszakásom, alkalmim, mert az olyan nőknek nem is jövök be.

Tinderen rengeteg csaj van, aki a szőke herceget várja, kapcsolatot akar. Ha tudod hogyan kezdeményezz, ismerkedj a szexre való utalgatás nélkül és hogyan haladj lassan, de biztosan az ismerkedésben amúgy is a csajoknál, akkor jó hely a Tinder

25/F

2017. dec. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Judit58 ***** válasza:
51%

társkeresőn találkoztunk lassan 2 éve vagyunk együtt.

Bizarr páros 58/N+ 28/F

nagyon jól működik

2017. dec. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!