Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, akit bírok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akit bírok, mint barátot, de semmi többet nem akarok tőle. Viszont szoktunk találkozni és sok közös érdeklődési körünk van és néha úgy érzem, talán túlságosan is úgy tűnik, mintha "adnám alá a lovat". Mit csináljak, hogy ne így legyen?

Figyelt kérdés
Úgy értem, kicsit az az érzésem, hogy bejövök neki vagy esetleg érez is valamit irántam, de nem akarom, hogy neki később rossz legyen. Viszont szívesen találkozom vele. Hogy oldjam ezt meg?
2012. nov. 16. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:

ha elejtesz ilyen mondatokat hogy "hát olyan vagy nekem mintha a tesóm lennél" vagy "az én szívem foglalt" - és mesélsz neki a csajról aki tetszik, onnantól tuti megérti hogy nincs esélye és csak barátként nézel rá.

a lányok ezt könnyebben megértik mint a fiúk és sokan még úgyis barátok tudnak maradni

2012. nov. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kb. ahogy előttem is írta valaki. S egyszerűen csak viselkedj vele is úgy, mint egy haveroddal, akivel ugyanúgy sok közös érdeklődési körötök van. Ha ezek után is kiderül ő tényleg többet érez, rossz dolog lesz neki, az ellen te nem tudsz mit tenni. De beszéljétek meg, hogyan tovább (jobb-e ha találkoztok egyáltalán vagy sem). Rajta áll, hogy a jó barátság meg marad-e.
2012. nov. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Szerintem beszéld meg vele.. sokkal egyszerűbb az úgy.. és lehet hogy ő nem is érez irántad semmit..csak szintén abban a helyzetben van mint te,hogy nagyon bír.. és kicsit "adja alád a lovat"..ahogy te is mondtad! Beszéljétek meg! Kár egy nagyon jó barátságot erre beáldozni! :D

16/ L Somogy megye

:))

2012. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy az a baj, hogy mindig azt mondják, hogy ha csajt akarok, előbb barátok legyünk és utána lehet továbbmenni, viszont az olyan csajok, akik tetszenek, azokkal vagy barátkozni nem tudok, vagy ők nem akarnak tőlem semmit; az olyan csajok pedig, akikkel tényleg tök jól elvagyok barátilag, azok nekem sosem tetszenek, és ráadásul néha ők akarnak tőlem valamit.
2012. nov. 20. 23:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is, azzal a különbséggel, hogy régen (=5 éve) nagyon bele voltam esve és szerintem nem hiszi el, hogy már ilyen szempontból közömbös :D Én azt javaslom, hogy kettesben kevesebbet találkozzatok, inkább legyen más is ott és akkor nincs annyira esély félreérthetőnek lenni, nálam egyelőre működik.
2012. nov. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kezd súlyos lenni a helyzet, most már világosan érzem, hogy hajt rám. De tényleg nem akarok vele járni...
2012. dec. 9. 21:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Pattintsd le a csajt.Nem véletlenül tapad mint a ragasztó.
2012. dec. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az tuti...
2012. dec. 9. 21:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. jan. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!