Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetek még eredményes az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek még eredményes az ismerkedésben? Többi lent.

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és most vagyok úgy, hogy szeretnék elmenni ismerkedni, viszont elbizonytalanodtam nagyon. Sok oldalon és ismerősöktől is azt hallom, hogy a mai korombeli lányok főként az idősebb azaz a 20 és feletti fiúkat keresik és létesítenek velük párkapcsolatot előbb, mint a 15-16 évesekkel. Pusztán csak azért, mert tapasztaltabbak és érettebbek az idősebb fiúk. De akkor én most nekem nincs már jövőm? Eddig egy lánnyal voltam együtt, egy lánnyal pedig szerettem volna együtt lenni, de mind kettőjük azt mondta, hogy „szeretnie nagyon tudok” és hogy komoly vagyok. Az pedig, hogy nem vagyok tapasztalt a lányok elfogadhatják és ellenben az számítson jobban, hogy sosem tudnék egy lányt elpasszolni mert nem kell. Nincs szívem megcsalni, csak az a vágyam, hogy végre boldog lehessen valaki tőlem, mert vagyok. És most nem tudom, hogy akkor egy 15-16 éves lánynak én mennyire kellenék, ha valójában egy 20 évesért izgul. (Elnézést a kivételekért).

Van még esélyem? Mi a véleményetek?



2018. jan. 14. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem fele fele arányban vannak a lányok. Mármint fele 20 év felettivel szeretne, fele pedig korabelivel. Személy szerint az utóbbiba tartozom.

Szerintem nagyon aranyosan tetted fel a kérdést, és ne aggódj! Neked is van esélyed sőt! 16 évesen elég sok lehetőséged van.

15/L

2018. jan. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van. A kornyezetemben vannak olyanok, akik csak idosebbekkel jarnak, de nam azert mert ez a lenyeg. En valahogy mindig a korombeliekre buktam. Szoval max olyan 1,2 evvel idosebbekre
2018. jan. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, itt jön az. Hogy, ha valakinek megtetszessz, látásból. Nemtudja, hogy hány éves is vagy. Ezért ez semlegesül, hogy ő idősebbel szeretne járni. És lehetsz eredményes az ismerkedésbe, sőt ez még értékes is. 16/F Írj privátot, ha kell esetleg segítség.
2018. jan. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért kell nekik 20+-os faszi mert az tapasztaltabb, csak azért kell nekik mert annak van pénze, dolgozik...

Amit írtál abból rendes srácnak tűnsz szóval ne discoban meg ilyen szar helyeken próbálj ismerkedni normális lányokkal, ott nem találsz egyet se.

Ötletet hogy hol ismerkedj adni nem tudok, arra neked kéne rájönni hol jó ismerkedni.

Én ismertem meg már úgy is normális lányt, hogy vonanton együtt utaztunk, elkezdtünk beszélgetni majd kiderült hogy ugyan oda megyünk, amikor megérkeztünk meghívtam egy kávéra és azóta jóban vagyunk, mint barátok. Szóval ebből csak annyit akartam kihozni hogy bárhol megismerkedhetsz normális lányokkal.

2018. jan. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy ne lehetne esélyed? Előtted van még az élet. Egy-két év elteltével gondolj bele, te leszel az idősebbik fél akire buknak a 'fiatalabbak'.Viccet félretéve, az én barátaim között is van ilyenre példa és egyáltalán nem értek vele egyet. De az a a lényeg ,hogy ne keseredj el emiatt, biztosan találni fogsz egy olyan lányt aki a korosztályához vonzódik! 15/L
2018. jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megnyugtattak:) Megteszek mindent amit tudok, max nem fogok kelleni éppen annak akihez odamentem :)
2018. jan. 14. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!