Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Lehetséges az, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lehetséges az, hogy egy fiú azért veszíti el az érdeklődését egy lány iránt, mert az "túl kedves" vele? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Veletek előfordult már, hogy egy lányt emiatt passzoltatok?

A helyzet az, hogy amikor ezzel a sráccal összeismerkedtünk, nagyon hajtott, hogy a bizalmamba férkőzzön, és szinte csak velem foglalkozott. Folyamatosan írogatott nekem és találkozgattunk. Én persze nem adtam könnyen magamat, egy-két hétig, ahogy az lenni szokott, kérettem magamat, és ő benne is volt, nem morzsolódott le. Viszont amikor már hónapok óta beszéltünk napi szinten, én pedig mivel alap járaton nem vagyok bunkó vagy érdektelen, szívesen írtam neki hosszabban is. Erre most kiderült, hogy őt ez zavarta, hogy én nem kérettem magamat, hanem - én szerintem - rendesen beszélgettem vele.

Normális ez, ha egy fiú arra vágyik, hogy folyamatosan lekoptassák? Az világos, hogy a fiúknak kell egy kis “vadászat”, mielőtt komolyabbra fordulnának a dolgok, de azt nem hinném, hogy arra vágytok, hogy hónapokon keresztül törjétek magatokat egy lányért. :D

Van erre valami racionális magyarázat? (Fiúk és lányok véleménye is érdekelne.)


2018. jan. 14. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenki másmilyen. Én például ha sokáig kellene törnöm magam, inkább hagynám. "Ha nem, hát nem", és keresnék olyat, aki jobban vevő rám. Ő lehet, hogy olyan, hogy folyamatosan harcolni akar érted, és ha már nem lát benned kihívást, akkor már nem érdekled.
2018. jan. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Én úgy vagyok vele, hogy nem szeretem, ha kéretik magukat. Persze, természetes, hogy küzdök azért, hogy megismerhessem, de mivel egy párkapcsolat lehetőségéről van szó, szükségem van arra, hogy ő is hasonlóan tegyen. Ne vesse elém magát, de ne is alkalmazza azokat a gyerekes trükköket, hogy írok, látja, lenne ideje válaszolni, de csak azért, hogy ne tűnjön könnyen kaphatónak nem válaszol csak rá három órára. Szerintem a szerelemhez nem kellenek ilyen trükkök és mivel ketten vesztek részt a párkapcsolatban, én szeretem, ha mindketten ugyanúgy teszünk érte. Én jobban értékelem, ha a lány végig kedves, mivel a kedvesség egy vonzó tulajdonság számomra.
2018. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Lehet lepontozni, de én úgy gondolom, hogy van kellünk egymásnak, vagy nem, ez pedig hamar kiderül.

Én személy szerint nem küzdenék egy lányért sem hónapokig.

Nem azért, mert nem fontos nekem, hanem sajnos elég sok lány csak hülyíti a másikat, egó növelőnek használ másokat.

Hogy mi jár ennek a srácnak az agyában, azt nem tudom, de biztosan nincs minden oké a fejében. Az is lehet, hogy pszichopata.

2018. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Létezik, viszont szerintem ez esetben a fiú idióta. :D
2018. jan. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Én kifejezetten utálom ha egy lány elutasítóan viselkedik. Szeretem ha nem kedvetlenül, pár szóban válaszol, hanem kifejti, lelkesen ír és beszélget. Ahogy előttem írták idióta a srác, nem veled van a baj.

Ui. lányok szoktak gyakran ilyet csinálni, hogy ha kicsit rendesebb velük a srác és megérzik, hogy jobban szeret, mint ahogy ő szereti ezt a srácot akkor egyszerűen megy a levesbe.

2018. febr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!