Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem magam szerencsétle...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam szerencsétlennek, miért nincs önbizalmam?

Figyelt kérdés
Mindenki aztmondja jovagasu fiú vagyok, aranyos minden ez igaz. Viszont csendes vagyok ami nem rossz dolog de nincs önbizalmam. Van sok barátom. De pl. Ha tetszik egy lány nem merek odamenni,rairni se mondom csak beégetem magam meg el se tudnám képzelni hogy valaki találkozik velem. Pedig ahogy sok lány mondja aranyos helyes vagyok, de nagyon El ítélem magam pedig amikor látok kevésbé szép srácokat szép csajokkal elgondolkozom de ők biztos nagy dumások, sokat beszélnek. Most van egy lány aki focis mint én és tényleg szimpatikus gondolkodom rairjak e odamenjek hozzá mert ez már egy plusz hasonlósag. De én nem vagyok nagy bőbeszédű,igaz vicces de zavarba jönnek az biztos
2018. jan. 15. 16:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia kérdező, mi már ismerjük egymást régebbről :) Segítek neked, hát ha hasonló hozzád, írj rá, legyen önbizalmad, ha meg máshogy nem is, küldök pár zenét, hidd el a zene sok mindenre jó, menni fog. Nem kell bőbeszédű-nek lenned, énse vagyok az, de van önbizalmam, ami nekedis lessz, mert segítek. 16/F Írj privátot ott egyszerűbb.
2018. jan. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!