Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Vagy egy lány akivel szoktam beszélgetni bejön nekem viszont tudom hogy sok sráccal szokott irkálni, néha mikor oda ér a téma megkérdezem milyen véleménnyel van rólam hogy állok de ezt humorosan és ilyenkor szinte mindig eltér vagy le is lép.

Nem tudom hogy csak 1 vagyok a sok közül vagy szimpatizál velem. Valami tipp?



2018. jan. 18. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz és mondd el neki hogy be jön, maximum annyit veszíthetsz hogy elutasít, és akkor nem fogsz emiatt feszengni és szenvedni, mehetsz tovább :)
2018. jan. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"megkérdezem milyen véleménnyel van rólam hogy állok "


Elég ócska dumával fárasztod szegény lányt. Nem is értem hogy jut eszedbe ilyeneket kérdezni bárkitől is? Nyilván azt akarod hallani, hogy ódákat zengjen rólad mennyi helyes és jófej vagy és tök jó, hogy dumálgattok... Ezt nem lehet így kierőszakolni emberekből.

Ha akarsz tőle valamit akkor mondd el neki, ne azt várd, hogy ő kezdjen el smúzolni neked! Én is lelépnék a helyében.

2018. jan. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Viszont baj vagy nem baj hogy friss szomszédok vagyunk igazából, találkozunk beszélgetünk ilyesmi és nem akarom elrontani a helyzetem. (bár már lehet megtettem) és ez az amit nem tudhatok.
2018. jan. 18. 10:47
 4/5 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz amúgy teljesen igazak a kommentek, 2.-nak annyit hogy teljesen jogos így belülről nem veszem észre de most elolvasva elég gáz vagyok lehet. :D
2018. jan. 18. 10:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy vagy a sok közül. Én hagynám.
2018. jan. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!