Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Leszek egyáltalán így valaha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszek egyáltalán így valaha szerelmes vagy barátom?

Figyelt kérdés

Nos 16 éves vagyok és még sose voltam szerelmes. Tudom fiatal vagyok és ráérek, de ha a személyiségem nem fog változni, akkor soha nem is fogok fiúkkal jóba lenni.

A helyzet az, hogy nem tudom miért, de egyszerűen nem tudok a fiúkkal felszabadultan beszélgetni, barátkozni. Egész életemben csak lány barátaim voltak és a fiúk idegennek hatnak valamiért. Ha fiúval beszélgetek, feszültté válok és nem merek rájuk nézni.

Elgondolkoztam, hogy leszek egyáltalán szerelmes valaha, ha nem is ismerek meg egy fiút sem? Az egyik barátnőm, aki jóba van a fiúkkal az osztályomban mesélte, hogy sok fiúnak tetszem, de nem mernek közeledni hozzám, mert távolságtartónak tűnök.


Van olyan közületek, aki küzd/küzdött ilyesmi problémával? Hogyan oldottátok meg?



2017. szept. 7. 00:36
1 2
 1/12 anonim válasza:
légy bátrabb nem bántanak
2017. szept. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez pozitívum lenne kapcsolat szempontjából, mivel ez megakadályozná a féltékenységet. :D Nem gond, ha távolságtartó vagy, kevés ember megbízható, a távolból figyelve meg le tudod szűrni ki az és ki nem, utána lecsaphatsz. ^^
2017. szept. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igazából nem is neked kell keresned őket, bar ha megszólítanak és dadogsz az nem előnyös. Az előző hozzászólónak igaza van, előny a barátodnak, ha nehezen ismerkedsz más fiúkkal. Én rendszeresen szoktam veszekedni ez miatt a barátnőmmel.
2017. szept. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
"Gyakorolj" olyan fiúval, aki "nem pálya". Beszélgess, barátkozz - persze ne áltasd olyasmivel amit nem akarsz neki megadni. Tudom, hogy ez tizenévesként nem könnyű, de jó előre letisztázni a szitut, hogy ne legyen sértődés. :)
2017. szept. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Gyakorlat teszi a mestert. Az első alkalmakkor izgulni fogsz még, de aztán annyira megszokott lesz a helyzet, hogy "lelazulsz". Így jártam mindennel kb., randik, állásinterjúk, stb.
2017. szept. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Velem tudnál. :D

(nem ego, valamiért mindenki "otthon" érzi magát körülöttem)

2017. szept. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Figyelj, tudom...furán hangzik, de minen a maga idejében fog történni. Tavaly nagyon oda volt értem egy fiú, össze szeretett volna velem jönni. De minnél jobban közeledett, én annál jobban távolodtam tőle. Az volt róla véleményem, hogy rendes fiú, de ne jönnék vele össze. Megjegyzem volt egy közeledő kirándulás, és mindig emlegettem neki, hogy majd ott eldől...csak hogy lerázzam. De a kiránduláson történt 1-2 nagyszerű dolog, amikor is fülig szerelmes lettem belé. Pedig SOHA nem gondoltam volna, hogy őt ennyire megtudom szeretni. Mindig a legjobbat akartam neki. De sajnos ennek a fiúnak addig voltam érdekes amíg küzdött értem, és ameddig taszítottam magamtól...mikor megkapott utána már nem is kellettem neki.Pedig sokág küzdött értem. Csak fiatal volt hozzám, megilyedt mennyire is komolyan gondolom vele. Nem tudott értékelni. :) Pedig én a mái napig szertem. Ezért kell nagyon türelmesnek lenned. Ne add magad könnyen. :) Biztos rád talál a szerelem. :) Van akinek az érettségétől függ ez.:) 19/L
2017. szept. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
#7 Elnézést a helyesírási hibákért! :)
2017. szept. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Még egy fontos dolog: beszélgetés és ismerkedés nélkül is lehetsz szerelmes! Én a táncpartnerembe lettem szerelmes, és igazából a tánc egy tökéletes tevékenység ehez, bár persze én veled ellenkező nemű vagyok, és a fiúk könnyebben is lesznek szerelmesek.
2017. szept. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
@9 nem, nem lehetsz.
2017. szept. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!