Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, utcán sétálgatva hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, utcán sétálgatva hogy érdemes megszólítani benneteket?

Figyelt kérdés

Az egyszerűség kedvéért egyedül legyen ez a lány, ne a barátaival...


- megyek a sétálóutcán, szembe jön egy szép lány... vagy sétálok a járdán, szembe jön velem, vagy esetleg a szemközti járdán sétál egy szép lány...

- esetleg az utcára néző, ház előtti kertben beszélgetünk a barátaimmal, és elsétál előttünk egy szép lány...


Hogy érdemes ismerkedni ilyen esetben?


2016. júl. 13. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Magamból kiindulva sehogyan, én mindenhová sietek, teljesen felesleges lenne bármit is kérdezni.


99%-a úgyis azt fogja mondani, hogy van barátja, szevasz.

De hátha vannak itt kedvesebb, nyitottabb lányok is az ilyesmire... :D

2016. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én pasiként mondom, a mai sietős világban senkit ne támadja le random az utcán.

Mindenki megy valamerre, nem azért sétálgatnak, hogy bepasizzanak.

Egy picit finomítani kell a technikádon.

2016. júl. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kedves lennék mindenképpen ha tetszik ha nem, szóval nem küldeném el a fenébe. Amíg nem nyomulós hanem udvarias és vicces addig nincs baj :)
2016. júl. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Életemben 1x volt ebben részem

Abból se lett semmi.

2016. júl. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már spontán akarsz ismerkedni, tedd buszon, vonaton, metrón... ott nem tud elszaladni. :D
2016. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztem siman jo utcan ismerkedni, ha megnyero a kulsod. Nekem soxor mosolyognak be setalo csajszik a kocsiba vagy lampanal ha egymas mellett allunk pirosnal. Eleg rajuk nezni es visszamosolyogni. Ha ki szeretnek hozni vmit a szitubol, csak siman bemutatkoznek, adnek nevjegykartyat, elkernem a szamat, hogy kesobb elhivhassam randira, szoval sztem nincs ebben semmi..
2016. júl. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van egy szöveg ami 10 esetből 10x bejön, a szöveg a következő:

"Szia, ne haragudj elhagytam a BMW kulcsomat, segítenél megkeresni?"

2016. júl. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ocsem mindig ezt csinalja az utcakat jarja csajokat szolit le, mar egy eve biztos csinalja de meg most sincs csaja, a multkor azt hittek hogy szervkereskedo😂😂😂 inkabb menj el egy diszkoba kerdezo jobban jarsz
2016. júl. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!