Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy lány de nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány de nem tudom mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szoval tetszik egy szep lany de nem tudom hogy kell ezekhez hozzafogni a csajjal alig beszélek van 1-2 témánk valaki segítene mit csináljak és hogyan mire figyeljek oda? 13/F ja es pls ne faggasatok h 13 evesen honokoztam Ui:bocsi a helyesirasi hibakert siettem nagyon ha nembaj?
2018. febr. 8. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem először apránként kérdezősködj, próbáld megismerni

De csak finoman a helyzethez adódóan mondjuk hallgattok ez zenét és megkérdezed hogy ''te játszol valami hangszeren?''

Aztán töntsd el hogy valóban bejön-e.


Ha sokat kérdezel, mosolyogsz, magabiztos vagy akkor szerintem nem lesz különösebb gond de interneten esetleg utána járhatsz


Sok sikert.

2018. febr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mutass iránta érdeklődést,szervezz vele valami közös programot egyelőre csak BARÁTILAG,talán vegyél neki egy csokit valentin napra:)

14/L

2018. febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!