Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem volt meg baratnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem volt meg baratnom?

Figyelt kérdés
Na jo ez bonyolult. Na jo, annyira megsem. Tizenhet eves fiu vagyok, es soha nem volt meg baratnom. Jokepu vagyok, okos, vicces es laza, ugyanakkor egy kicsit needy. Mondjuk ezt az utobbi idoben sikerult nagy mertekben csokkentenem. De egyszeruen valamiert nem jutok tovabb ket randinal. Nem tudom mi tortenik, es a helyzet az, hogy meg csak nem is csokoloztam senkivel. Kezdek aggodni egy kisse 😄 Tudnatok esetleg lehetseges okokat mondani, amiken ezaltal valtoztathatok? Esetleg par tanacs jo lenne, de leginkabb az okok... lanyok valasza lenne a legjobb elsosorban, de igazabol fiuk is nyugodtan irhatnak szemelyes tapasztalatokat, a harmadik nem egyedei pedig nem leteznek.

2018. febr. 8. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%

Elösször is : nem kell maagdon változtatni, mindenki ugy szeressen ahogy vagy.

Egyszerűen járj el bulizni , próbálj ismerkedni és összejön. Mondjuk küldhetnél egy képet és megmondom a véleményem a kinézetedröl, lehet azzal van a baj. 16L

2018. febr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Küldj előbb te :D
2018. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A "needy"-t pontosan hogy érted? Ha úgy, hogy túl magasra teszed a lécet, akkor ez egy lehetséges ok hogy miért nincs barátnőd...

Úgy látom, önbizalomból nincs hiányod, hiszen nem írnád hogy jóképű vagy, ha nem lenne önbizalmad.


Nem lehet, hogy esetleg nagyon nyomulsz, ezzel elijesztve a lányokat? Ha esetleg meg szoktad kérdezni már a második randin (esetleg az elsőn) hogy lenne-e az adott lány a barátnőd, az nagyon el tud ijeszteni egy lányt...

Vagy szerintük nem is vagy vicces, mert a vicceiden csak te (esetleg a haverjaid) nevetnek, a lányok viszont nem? Hozzá kell tennem hogy mivel nem ismerlek így most csak TALÁLGATOK.:) Szóval ne vedd magadra, lehet hogy nem is így van ahogy írom.


Tudom hogy nem írtam túl sok mindent, de remélem tudtam segíteni vagy ihletet adni hogy rájöjj mi a gond. :)

18/L

2018. febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A needy alatt azt ertem, hogy regebben eleg sokat irtam a kiszemelt lanynak, rogton valaszoltam az uzenetere, felbehagyva mindent, amit eppen csinaltam, es kiakadtam, ha nem valaszolt. Na most ezt tenyleg sikerult nagy mertekben lekuzdenem. Azt, hogy jokepu vagyok, mas lanyok mondtak nekem, kepet pedig nem fogok kuldeni (ugye nem akarom, hogy barhova felkeruljon, a madik meg, hogy nem tudom, hogyan kell kuldeni. Bena vagyok, ez van 😄 Soha nem ertettem a technologiahoz). Vicces vagyok, legalabbis sok ember szerint. Ez mar jo kerdes, hogy a lanyok is igy gondoljak-e. Szerintem igen, de ez tenyleg csak tipp. Majd ha ujra elkezdek randizni valakivel, akkor meglatom, mit reagal.
2018. febr. 8. 19:22
 5/13 A kérdező kommentje:
Es neeem, ilyet soha nem kerdeztem egy lanytol, hogy lenne-e a baratnom
2018. febr. 8. 19:23
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg kell változtatni.


Ha én nem változtattam volna semmi önbizalmam nem lenne, és ugyanúgy itthon játszanék a lollal mint az előző 5 évben. Igenis kezdj el sportolni, változtass az étrendeden, foglalkozz többet magaddal (öltözködés, haj, személyes higiéna).


Én nagyon sok mindent tettem azért hogy megváltozzon az életem, dolgozni kezdtem, egyetemre mentem, sportolok. Érdekes módon jobban érzem magam a bőrömben most, mint azelőtt amikor "úgy éltem ahogy nekem jó volt"...



Ne parázz rá egyébként, foglalkozz magaddal, építs magadnak egy király személyiséget, jellemet. Képezd magad szellemileg és fizikálisan.


Nekem ez kellett.


18 évesen csókolóztam először, 2 órával később már bent volt a bré. Előtte soha nem kellettem senkinek, nem volt önbizalmam. Most érdekes módon konkrétan a lányok írnak nekem, ők közelednek. Olyan barátnőm van, aki korábban valószínűleg szóba sem állt volna velem. Így, hogy van önbizalmam nem parázok rá a velük kapcsolatos dolgokra, és ezt ők is érzik. Ha érdeklődnek irántam tudok magamról érdekes dolgokat mondani, nem csak azt hogy szeretem a Trónok Harcát meg a pizzás csigát.


El kell hitetni magaddal, hogy a lányok is büdöset sz*nak és nem vagy te semmivel sem alacsonyabb rendű.


Legyél tisztelettudó, illedelmes, ugyanakkor néha piszkáld kicsit őket egy kicsit pimasz humorral. Nyugodtan ironizálj, de csak ízléssel.


Az én problémáim ezek voltak: pattanásos bőr, kamaszkori hormonzavar miatt lógtak a melleim, túlsúly, rossz testtartás, borzalmas öltözködés, hajam nem passzolt a fejformámhoz.


Aztán szépen sorban felismertem a hibákat és kijavítottam. Bőrgyógyász, rutinműtét a mellemnek, gyógytorna, kondizás diétával, teljes ruhatár csere, a hajammal is mindig próbálkoztam, hogy mi az ami működik rajtam.


Igenis számít a külső, de szerencsére csak olyan mértékben amit meg tudunk változtatni.


Írj privit ha kicsit szeretnél beszélgetni.


20F

2018. febr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Na, ez kellett nekem! Köszi!
2018. febr. 8. 20:30
 8/13 anonim ***** válasza:

A sikerre hangolva you tube csatornának van két ezzel kapcsolatos videója

Ajánlom figyelmedbe.

2018. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ismerem a csatornat, de meg nem neztem meg sok videojat. Koszi a tippet, ma belenezek
2018. febr. 9. 06:28
 10/13 anonim ***** válasza:

Örülj neki, nekem még egy sima beszélgetés nem jött össze lányokkal, nemhogy randi... xd

17f

2018. febr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!