Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom ma veszekedés közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ma veszekedés közben ellökött erősen szándékosan, a földre estem, fogtam a karját rángattam, hogy figyeljen már rám és beszéljük meg a problémát, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Hamar mérges lesz,de ma meg ijedtem tőle,ilyen még nem volt?

2015. nov. 29. 14:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? Ilyen máskor is volt? Mennyi idősek vagytok?
2015. nov. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el, legközelebb nem lökni fog, hanem ütni.
2015. nov. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
8 éve,máskor is volt dühös,és fenyegető,de nem tett ilyet ,eddig.
2015. nov. 29. 14:10
 4/15 BlackSword ***** válasza:
73%
Azért ebben Te sem vagy ártatlan... Gondolom mentél utána és mondtad a magadét... Ilyen helyzetben hagyni kell a másikat hogy megnyugodjon és nem rángatni a karját és ordibálni vele...
2015. nov. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha a problémáitokat nem tudjátok kulturáltan, nyugodt hangnemben, normálisan megbeszélni, akkor van értelme együtt lennetek?


Nyilván nem elfogadható, hogy fellökjön, de te is beláthatnád, hogy ha amúgy nem akar rád figyelni, és nem akar veled megbeszélni valami fontosat, meg amúgy is indulatos típus, akkor azzal sem érsz el semmit, ha a karját rángatod, legfeljebb még jobban elmérgesíted a helyzetet.

2015. nov. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen mi nem tudjuk a szituációt, ha valaki ideges, akkor inkább hagyni kell, nem érdemes olyankor még rángatni, meg kellene várnod hogy lenyugodjon és utána higgadtan megbeszélni..
2015. nov. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igen ,igaz hagynom kellene ,csak már nem bírom,van hogy napokig nem szól hozzám,ha valami baja van velem.

köszönöm a válaszokat

2015. nov. 29. 14:32
 8/15 anonim ***** válasza:

# 7


Miért vagy vele?

2015. nov. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mert még szeretem,ragaszkodom hozzá,a kapcsolatunkhoz, kedves figyelmes mikor éppen minden oké.
2015. nov. 29. 14:48
 10/15 A kérdező kommentje:
2 napja még azt mondja én vagyok a legfontosabb neki,aztán meg egy kis hülyeségen fel kapja a vizet és nem szól hozzám akár napokig,egyszerűen ma kiakadtam rá,megértem hogy néha dühös rám, nem vagyok tökéletes,de azt érzem hogy nem ezt érdemlem,és nem értem ,hogy képes így semmibe venni.
2015. nov. 29. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!