Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Realrapneverdie kérdése:

Nincsenek érzéseim?

Figyelt kérdés
Miért érzem azt,hogy nem tudok szerelmes lenni? Règen voltam már szerelmes és jó érzés volt de fél éve nem megy pedig elég sok pasi próbálkozik de valamiért egyikbe se tudok bele szeretni pedig jól érzem magam velük,de miutàn haza megyek nem gondolok egyikre sem..velem van a baj? Nemrég volt egy srác, barátok voltunk de ő szerelmes volt belém..én nem voltam az de viszont nagyon jól éreztem vele magam aztán össze jöttünk reménykedtem hogy majd egy idő után viszonozni tudom a szerelmét de egyszerűen nem ment és ki fordultam magamból máshogy viselkedtem vele mint amikor csak baratok voltunk...aztan megmondtam neki h nekem nem megy...
2018. febr. 26. 16:10
 1/3 A kérdező kommentje:
19/L
2018. febr. 26. 16:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet azért mert még érzel valamit a volt barátod iránt.
2018. febr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fél éve nem éreztél szerelmet, és már meg vagy ijedve, hogy nem is fogsz többé? Hogy olyan szinten kiüresedtél, hogy már nincsenek érzéseid? :D Ugyan, ne nevettes. Akkor én mit mondjak? Soha életemben nem voltam szerelmes, és bár néha ez elgondolkoztat, de mégsem esem pánikba. Egyszerüen csak arról van szó, hogy még egy olyan fiú sem volt az életemben, aki ekkora hatást tett volna rám. Sokan tetszettek, és volt, akire azt hittem szeretem, olyan is, akit tudtam volna szeretni, csak végül nem úgy hozta az élet. Most az, hogy fél éve nem jött egy számodra különleges személy sem, semmit nem jelent. Fiatalok vagyunk még, és biztos vagyok benne, hogy mindkettőnk életébe eljön majd az a srác (valószínű, hogy több ilyen is lesz), akinek a lénye olyan szinten megfog, hogy elég egy pillantás ahhoz, hogy a fellegekben járjunk. Addig meg ne csüggedj, és ne gondolj olyan butaságokat, hogy nem vagy képes szeretni. Bár ahhoz, hogy másokat szeretni tudj, előbb magadat kell. Ha az megvan, akkor már csak várnod kell. Sok sikert és kitartást! ;)
2018. febr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!