Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy már nincsenek érzéseim?

Figyelt kérdés
Nő vagyok és a legutóbbi férfiban akkorát csalódtam átvert,hogy most megint jött egy férfi az életemben,szexeltünkegyet és semmi érzelmem nem volt felé,még azt sem mondanám ,hogy hú de nagyon jó volt. Ez a férfi azóta is ír szinte mindennap,de valahogy hidegen hagy. Lehetséges,hogy megutáltam volna a férfiakat? Úgy terveztem gyűjteni fogom őket. Mit csináljjak ezzel a férfival? Nekem nincsenek érzéseim felé.Soha többé nem akarok senkit sem magam mellett tudni.
2017. aug. 18. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:

még friss a seb és túl nagy, idővel jobb lesz a helyzet, de addig ne okozz sebet másoknak!


én is hasonló módon vagyok, nagyjából megértem mit érzel, de szerintem nem megoldás az, hogy átversz másokat, szórakozol velük! legyél egyenes, ha már ilyen játékokat játszol, hogy senki ne sérülhessen a hazugságok miatt!

2017. aug. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit csinalj vele? Szexelj meg egyet de legyenek mar igenyeid hogy elvezd is rendesen. Legyen elvaras hogy varrjon le rendesen. Mond neki mit csinaljon jobban, mit ne csinaljon. S ha mar nem vagy szerelmes az orgazmusod legyen egetrengeto. Mas is csalodott mar nem csak te. A vilag halad tovabb, s majd meglatod merre.

Nem kell bepasiznod, romantikaznod, de legalabb szexelsz. Sok csajnak ez utobbi se megy, mert talal kifogast.

Szerintem nem lesz veled baj, elvezd a kotetlenseget esszel. ;-)

2017. aug. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Adj magadnak időt! Ilyen állapotban pedig ne hozz döntést!
2017. aug. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rossz neked így most fájdalmat okozol másnak is. Más meg lehet neked fog ugyan így. Semmivel sem vagy jobb mint a többi érzéketlen férfi. Ha már csak szexet akarsz, akkor közöld azt a másikkal, hogy ne tervezzen hosszútávra. Akadni fog így is jelentkező. És azt sem árt, hogy élvezd is.
2017. aug. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne gáz, sőt.

Az az idióta, aki ebben a halott világban még érez valamit.

2017. aug. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagy csalódás után megesik az ilyesmi. Idővel majd elmúlik. Talán.
2017. aug. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is így érzek.Màr 17 éve szintén csalódàs miatt.Én màr nem hiszek a szerelemben,csak akarok valakit,aki mellett minden téren biztonsàgban érezhetem magam.Jó pasikat szexre meg szintén lehet talàlni.

Mit csinàlj vele?Tartsd meg szexre ha jó.

2017. aug. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!