Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire elhidegült lennék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire elhidegült lennék?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy soha életemben nem volt barátnőm. Még nagyon dolgom se volt lányokkal, max 1-2 ölelés, de az is csak ilyen „baráti". Egyszerűen nem volt még olyan lány aki külsejével és belsejével is megfogjon. Az előbbi azért előfordult egyszer, de nem lett belőle semmi jónéhány ok miatt. Egyszerűen már gyötör ez, hogy soha nem volt egy barátnőm se,aki szeressen, tiszteljen stb, de még olyan se, akibe fükig szerelmes lettem volna. Pedig én nagyon vágyok erre. Jóideig pihentettem ezt, de már érzem, hogy itt az ideje. Számomra ez a szerelem egy elképzelhetetlen jelenség, hiába van kismillió szerelmespár, házaspár. 16 éves vagyok, tudom fiatal vagyok és egyebek, de basszus, ha ismét pihentetném (ami már lehetelen, mert ég bennem a vágy) akkor ismét elrepül jónéhány év. Igazából ez azért frusztrál, mert van néhány barátom, aki nem egyszer szerelmes volt és volt/van barátnője, ami nem a pár hetes lávcsipuszcsi szerep. Én meg egy üres alap vagyon, amihez még nem kezdtek hozzá, más pedig már szépen építi ezeket.


Köszönöm, hogy végigolvastad :D



2018. márc. 4. 22:31
 1/1 anonim válasza:
Én most 32 éves vagyok, hasonló helyzetben voltam a te korodban. 17 éves koromig vártam, akkor lefeküdtem egy lánnyal, mert már nagyon kíváncsi voltam. Akkor belelendültem, nagyon sok volt, de igazán komolyhoz még azóta sem volt szerencsém (a rekord 2 éves együttélés volt). Szóval ne frusztráljon, lehet, hogy jövő héten lesz szerencséd, lehet, hogy 10 év múlva, ezen agyalni fölösleges, tényleg olyan helyzetben fog jönni, amire nem számítasz, hiszen az előre megbeszélt és erőltetett dolgok a legtöbbször nem jönnek be.
2018. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!