Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok az egyetlenegy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlenegy aki boldog egyedül?

Figyelt kérdés

Naponta olvasok tucatnyi olyan kérdést h szeretnék egy barátot/barátnőt. Jó ok biztos van rá ok de én pont az ellenkezője vagyok, pont h az tesz boldoggá h senki ilyenem nincs.

Nem értem h ez az állapot mért lenne rossz. Ami óta nem élek a szüleimmel 3 éve a saját lakásomba azt csinálok amit akarok üvöltethetem a zenét egész nap, minden szabadnapomon 14-15-00 alszom dvdzek, bulizgatok a haverokkal...


Gyereket nem akartam soha, de am húgom se egyszerűen kiidegelnek. Persze aki szeretne felőlem nyugodtan nincs vele bajom.

Viszont én nem szeretnék lemondani erről az életformáról marha kényelmes és minden az enyém. Pl senki nem zavar zuhanyzás közbe :)


Ja am 25 F



2013. júl. 25. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Én sem akarok barátot, de nem utasítanék vissza valakit azért mert "nem lenne kényelmes":D
2013. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül.

L

2013. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy ettől boldog, sok agglegény az általad leírtak miatt szokta ezt az életmódot választani (meg a nők is jöhetnek-mehetnek).
2013. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem akarok most, és nem bánnám ha soha nem is lenne senkim. NEkem az exem kell senki más, ő viszont hallani sem akar rólam én itt befejeztem. Lesz egy kutyám és elüldögélek öregecskén a karosszékben a tűz mellett.
2013. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"senki nem zavar zuhanyzás közbe"


hát ez nagyon tetszett!!


nekem meg már az első randin azzal jött a srác, hogy húú milyen jó lesz végre megint közösen zuhanyozni és nem egyedül aludni... le kellett lombozzam mert én nagyon is szeretek egyedül zuhanyozni és aludni sőt csak úgy szeretek..

legyen már ennyi szabadságom egy párkapcsolatban mire jó ha rá vagyok kényszeritve számomra idegen és kellemetlen dolgokra??? Ennyit a srácról, keressen inkább egy gumikacsát...

2013. júl. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jelenleg van nőm. De irigykedem rád ,hogy egyedülálló vagy...
2013. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem irigyellek. Szerintem tök sz.a.r. lehet, hogy nem vár otthon senki és hogy nincs kit szeretni.
2013. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kösz 6-os

És 7-es Nekem egyáltalán nem sz .r, pont h megvan a magam nyugodt világa.

De persze izések és...


Köszi a válaszokat.

2013. júl. 25. 22:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg előnye van az egyedüllétnek, de előbb utóbb iszonyatosan fog hiányozni valami az életedből és akkor majd rájössz hogy egy nő az :) Tudom mert én is boldogan éltem a magam kis egyedüli világát mint Te, és csak nemrég tört rám ez a kínzó magány. Most hiába van házam, pénzem, autóm, nem vagyok boldog :S 26F
2013. júl. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!