Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 éves vagyok, egyedül élek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves vagyok, egyedül élek, még tanulok, nem volt eddig egyetlenegy barátnőm se, azt hiszem már nem is lesz?

Figyelt kérdés

2018. márc. 5. 22:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sokan vannak még így,én is 22 vagyok és még sosem volt barátnőm, alkalmi kalandok meg sosem érdekeltek,mindg is komolyat kerestem
2018. márc. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 at__us válasza:

24 vagyok Ffi és én is ugyanebbe a cipőbe járok.

Pontosabban volt egy kisebb gyakorlatilag 2-3 hétig

tartó kapcsolatom, ahol komolyabb dolgokig nem jutottunk el. Megmondom őszintén mostanában nem is érdekel kicsit sem, hogy legyen barátnőm.

Persze dolgoznak a hormonok és néha belegondolok, hogy XY. csaj jól néz ki, fel lehetne csípni, aztán rájövök, hogy vannak más fontosabb céljaim is az életben mint a csajozás és azzal legtöbbször rövidesen el is tudom terelni a gondolataimat.

Röviden: szerintem azt az alapbeállást felejtsd el, hogy ha már eddig nem volt akkor nem is lesz!

Valószínű, hogy nem azért nem volt, mert el vagy átkozva vagy annyira ronda lennél külsőleg, hogy senkinek sem kellenél, hanem azért, mert valamit

nem jól csináltál eddig, ezen kell változtatni!

Sok sikert! :)

2018. ápr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Lányként néha én is úgy érzem, hogy 18 évesen gáz, hogy még nem volt senkim, de aztán belegondolok, hogy nem :D mert majd csak lesz, ha meg nem hát nem

Annyi jótanácsot adok, hogy gyakorin ne ismerkedj :DD

2018. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Semmi gond 30 éves vagyok és még szingli és semmi hátránnyal nem jár igaz nekem se ártana egy barátnő mert lassan gyereket is majd


30/ff

2018. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!