Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdeményezzek vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek vele?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki sokszor van a termem melletti osztályban, de amíg be nem csöngetnek, addig nem mehetnek be.

Sokszor van, hogy egyedül áll, és olyankor oda tudnék hozzá menni, de nem merek, és nincs is téma.

Ha végre összeszedtem magam, és odamentem hozzá, mit mondjak neki?

Nem akarok nyomulós lenni, vagy ciki vagy nyomi stb.

Egy évvel fölöttem jár, és hasonló ízlésünk van.

Az egyik osztálytársával jóba vagyok.

16/l


2018. márc. 6. 16:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Atyám,nehogy már te menj oda udvarolni...

Annyi kedves, közvetlen kommunikativ fiú van,te meg nyomulnal egy egyedül kuporgó fura alakra,csak mert rocker.

2018. márc. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én szerintem odamehet végülis de ezt csak egyszer vagy kétszer csináld meg (hogy odamész hozzá) és ha keresi a társaságod, akkor legközelebb ő fog odamenni, mert ha már 2nél többször te mész oda akkor szerintem nem akar ismerkedni akkor.

Meg ha többször mész oda hozzá, akkor ezt szépen megszokja és azt fogja mondani, hogy ,,ohh minek menjek én oda hozzá amikor ő úgyis idejön.''


Sok sikert kívánok hozzá! Majd meséld el h mi lett;) mert kíváncsi vagyok.

2018. márc. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ma nem láttam a suliban, szerintem hiányzott. Valaki olyasmit mesélt róla, hogy nem igazán van fényes családi élete, és az apja egy agresszív alak.

Lehet, hogy ez pletyka volt, de el tudom képzelni, hogy ezért ilyen visszahódó.

Azt is mondták, hogy nagyon jó jegyei vannak, nemtudom, de nekem jó pont ha valaki nem csak a kettesért küzd, hanem jók is a jegyei.

Azt hiszem eléggé belé vagyok habarodva..félek, hogy mi lesz ebből.

2018. márc. 7. 18:23
 14/15 anonim ***** válasza:
Mibe vagy bele habarodva? Abba,hogy látod és kész? Nem is ismered. Mintha egy 12 éves kislány írta volna. Abban a korban még nem szégyen ezen az értelmi és érzelmi intelligencián mozogni, de....
2018. márc. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Ugh igazad van.

Fogalmam sincs. Max tetszik és kész, tényleg olyan vagyok mint egy borzalom

2018. márc. 7. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!