Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akar velem senki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem senki ismerkedni?

Figyelt kérdés

Lehet ezt a kérdést kicsit hülyén tettem fel, de máshogy nem tudom hogy fogalmazzam meg...Sokszor látom hogy a buszon, utcán eléggé megnéznek a fiúk, facebookon is gyakran rám írnak (bár legtöbbször csak külföldiek, de volt már hogy magyarok is írtak), viszont senki nem szólít meg a nem virtuális valóságban...

Miért van ez? Régebben azt hittem csúnya vagyok, de ha az lennék miért írnának ennyien, meg többször előbb vagy utóbb írják is hogy helyes, szép lány vagyok.

15/L



2018. márc. 14. 08:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Már “kiment a divatból” utcán leszólítani a lányokat.
2018. márc. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

15 évesen neked nem kell az utcán vadidegenekkel ismerkedned. Ettol a sok pasizos kislánytol már a hajam hullik ki.

Ez a viselkedés az, ami nem sugárzik tiszteletet a fiúk számára. Viszont vannak olyan dolgok,amik belőlem tiszteletet váltanak ki, én inkább erre buzdítanálak. Ha gondolod leírom.

2018. márc. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Nekem még a neten sem bókolnak, nem hogy a valóságban... Örülj neki, hogy Téged legalább észre vesznek.
2018. márc. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Mert manapság mindenki rohan és a legtöbben fenn is hordják az orrukat.

Úgy meg senkinek nincs kedve odamenni hogy ennyi kapjon hogy bocs, de sietek vagy van barátom:D

Neten meg kevésbé kínos egy ilyen lekoptatás nem beszélve arról hogy a virtuális valóságban kevésszer vannak egyedül a lányok úgy hogy közben nem a facebookot nyomják.

2018. márc. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Azis lehet hogy annyira szép lehetsz számukra hogy nem mernek oda menni hozzád "az utcán".. Írni meg ugye perszehogy írnak,hisz azt még a legfélénkebb fiúk is tudnak.élőben meg köszönni se tudnának..Ez a netes fb-os bátorság....
2018. márc. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én például a félelem miatt nem megyek oda a lányokhoz, nem attól félek, hogy lekoptatnak, hanem hogy nem olyanok mint amit elvárok és csak feleslegesen pazarlom az energiám. Bár én neten sem szoktam senkire sem írni, ötletem sincs hogy szereztem eddig barátnőket. :D

Na de a lényeg, hogy nem biztos hogy nem akarnak, lehet csak félnek valamitől, vagy túl nagyra tartanak, mert tényleg olyan szép vagy. Te miért nem mész oda másokhoz? Nem a fiú dolga, hanem azé aki akarja az ismerkedést. :D

2018. márc. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Mádár0218 ***** válasza:
15 éves vagy, a te korosztályod legnagyobb része a neten él már, és így online írnak rád, valamint ahoz hogy utcán megszólítsanak egy lányt nincs önbizalmuk.
2018. márc. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 October15 ***** válasza:
20%

Biztos én vagyok a vén fsz de egészen pontosan miért is kellene leszólítanom csajokat az utcán? :D

Oké látok egy szép lányt / nőt és akkor mi van? XD Az életbe nem érnék el A-ból B-be ha non-stop leszólítanám őket. Római töri előadás közepén: -Elnézést tanárnő, baromi érdekes ez a római jog meg minden de ott a 3. sorban láttam egy jó csajt úgyhogy várjunk már egy kicsit amíg leszólítom. XD


A rákot nem érdekli, hogy jól néz ki ha 1x fogalmam nincs róla, hogy ki. Ha meg kifejezetten csajozás szándékával akarnék ismerkedni akkor azt nem az utcán tenném, arra ott vannak a mindenféle bulik. Előbb-utóbb úgyis belefutsz valakibe anélkül is, hogy külön pasiznál / csajoznál. Az már más kérdés, hogy néha kifejezetten retardált együttállások alakulnak ki ebből. XD


26F

2018. márc. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15 éves vagy. Bőven ráérsz még a pasizáshoz. Ha ciki, ha nem, most, 18 évesen jutottam el arra a pontra, hogy életemben először legyen barátom.
2018. márc. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Irj
2018. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!