Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogy érdeklődje...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy érdeklődjenek irántam a fiúk?

Figyelt kérdés

Lassan 17 éves leszek de még nem volt párkapcsolatom,de még soha nem is csókolóztam.Senkinek nem kellek,pedig kedves és figyelmes vagyok mindenkivel.Divatosan öltözködöm,de egy kicsit önbizalom hiányos vagyok.Nem merek nagyon nyitni az emberek felé,lehet ez is a gond.Tetszett már pár fiú és most is van egy de nemtudom mit csináljak.

Lehet,hogy régimódi vagyok,de azt szeretném ha a fiú kezdeményezne,mert olyan hülyén nézne ki ha odamennék hozzá,hogy szia tetszel és szeretnélek megismerni. Kérlek segítsetek!



2018. márc. 15. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Írj ki kérdést gyakorikérdésekre és várd a leveleket. 16/f
2018. márc. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne így indíts, hogy szia tetszel, hanem próbàlj elsőre a tàrsasàgàba kerülni, pl egy buli vagy sport alkalmával. Talàld meg a módját, hogy beszélgessetek egy kicsit. Ott màr tudni fogod, hogy érdekled e. Viszont iszonyat fontos a kisugàrzàsod. Nem gondolhatod magadról azt, hogy te nem vagy jó, mert nemes egyszerűséggel pontosan ezt fogjàk gondolni rólad a pasik is. Első lépésként hitesd el magad, hogy te egy kva jó nő vagy!
2018. márc. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írj
2018. márc. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Küldj neki jeleket! ;) Mosolyogj rá,ne vess ha hülyéskedik és finoman csapd meg a vállat(ez csak egy példa),keresd a társaságot pislogj rá néha,keress szemkontaktust stb.A lányok nagyon jól tudják hogy az első lépést a fiùnak kell megtenni.De azt elfelejtik hogy bizony a nulladik lépés a lány feladata,éreztetni kell a fiúval hogy zöldút van haver,gyere szólíts már le,tudja azt hogy van nálad esélye! ;) Ha segíthetek esetleg,van még kérdésed megpróbálok válaszolni,írj nyugodtan! ;) 18/f
2018. márc. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!