Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet elérni, hogy...

Hogyan lehet elérni, hogy mások is érdeklődjenek irántam?

Figyelt kérdés

Mindig én keresem az embereket. Írok nekik, felhívom őket, hívom őket ide-oda. Ők viszont a legkevésbé sem érdeklődnek utánam, így nem is tartósak a barátságaim.

Értelmes vagyok, sok minden érdekel nagyon, meghallgatom a másikat, de beszélek magamról is, ha érdeklődik a másik.

Mégis, mintha mindenkit taszítanék. Egy barátom sincs. Ha én nem tartom fenn a kapcsolatot, nem beszélünk. Találkozni már 9 hónapja senkivel nem találkoztam - soha nem érnek rá, elvileg.


És ez még csak a barátság, párkapcsolatról mostanában nem is álmodhatok.


2017. júl. 11. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Totál megértem a helyzeted

Nos én arra jutottam hogy új emberek felé nyitok, addig addig keresgélek amíg akad valaki.

A régi "barátokat" egyáltalán nem keresem. Az egyik nem veszi fel a telefont és 3 hét mire válaszol egy-egy facebook üzenetemre. Szóval már nem nagyon érdekel mi van velük, de ha mégis elhívnak valahova akkor beleegyezek. Hisz addig se itthon ülök:D

2017. júl. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pasi vagy?
2017. júl. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos átlagban évente lecserélődik az ismerősi köröm 80%-a így is. Én is mindig abban bíztam, hogy csak nem találtam meg a megfelelő embereket, de szerintem velem van a hiba. Viszont nem tudok rájönni, hogy mi az; régebben ilyen nem volt.
2017. júl. 11. 20:59
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, az vagyok.
2017. júl. 11. 21:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Van kedved írj 18l :)
2017. júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Többnyire velem is ez a helyzet sajnos..
2017. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"És ez még csak a barátság, párkapcsolatról mostanában nem is álmodhatok."


Pedig a párkapcs pont neked való.

Te legalább törődsz a másik feleddel is.

2017. júl. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!