Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16-20 éves fiúk nektek milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-20 éves fiúk nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Külsőre,belsőre...

2018. márc. 15. 21:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a létező lányok jönnek be, de azoknak meg én nem jövök be.
2018. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Szőke ,kékszem ,sportos alkat ..stbstb
2018. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre legyen legalább átlagos kinézetű és sportos alkatú, 160-170 cm. Belsőre nálam már jóval összetettebb a dolog.

Ne a neten akarjon élni, legyen őszinte, ne féljen kimutatni az érzelmeit, legyenek céljai, jövőképe és jó kapcsolata a családjával (tudom, ez nem csak a lányon múlik) és legyen házias. Volt már olyan barátnőm, aki egy rántottát sem tudott megcsinálni, ez engem teljesen kiakaszt. Ha én tudok főzni, akkor a leányzó is tudjon/akarjon.:D

20F

2018. márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
33%

Bakker, 23 vagyok, így nem válaszolhatok.


Jaa,de, válaszoltam.

2018. márc. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#4 úristen😩 amúgy akárki válaszolhat a kort csak kb-re írtam de bárki véleményére kíváncsi vagyok Bem érdekel ki hány éves
2018. márc. 15. 22:36
 6/20 anonim válasza:
15 vagyok, és idősebbek (kb 16-17)
2018. márc. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Mádár0218 ***** válasza:
100%

Külsőre


vékony, de van mit rajta fogni, szép arc és mosoly


belső


kedves, kicsit őrült, vicces, okos


röviden ennyi :D


19/F

2018. márc. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%
Szeretem ha egy lanynak zsiros a haja es nincs rajta semmi smink es oltozzon lazan legyen humora es lehessen vele marhulni es legyenek szep szemei es szep mosolya!tul sok az es XD
2018. márc. 16. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre: Hát ez egy jó kérdés. Igazából egy vörös hajú, zöld szemű, fehér bőrű, arcán halvány szeplők, vékony, de nem anorexiás testalkat, középmagas mondjuk olyan 170egynéhány cm. Ezzel szemben igazából kb. mindegy ha aranyos, ápolt, kis cuki kinézete van.

Belsőre: Ne legyen egy befordult, életunt lány. Lehessen vele komolyan is beszélni ha úgy van, de legtöbbször inkább vicces, "játékos" legyen. Szeretem ha mond valami pozitív megerősítést, mint pl. ügyes vagy, büszke rám, hasonlók. Főzni tud-e az nem érdekel, hát fiatal vagyok én még ahhoz. Legyen odabújós, lehessen szeretgetni, egy ölelés nekem a legfontosabb nagyjából.

Nem tudom mit írhatnék még. Nagyjából kiszűrhető milyen lányok tetszenek.

2018. márc. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ja és 19/F
2018. márc. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!