Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16-20 éves fiúk nektek milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-20 éves fiúk nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Külsőre,belsőre...

2018. márc. 15. 21:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
#9: Akkor nekünk totál egyezik az ízlésünk :D
2018. márc. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
#11 Örülök neki! :D
2018. márc. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
41%

Külsőre:legyen alacsonyabb nálam(vagyis 190cm-től lefele xD),ne legyen az a tipikus mai lány(ez csak hosszútávra fontos),előny ha olyan stílusa van ami illeszkedik a személyiségéhez(visszafogott lány szolidan öltözködik stb...)Alkatilag ne legyen se 20 se 120 kg.Haj és szemszínre nincs ideálom,de a hosszúhajú lányok(vállig érő haj legalább),na azokért bolondulok.

Belső:na itt mát kényesebb vagyok.Nem szeretem a tipikus mai lányokat mert én sem egy tipik mai srác vagyok.Nem szeretem az elkényesztetett apuci anyuci pici szeme fénye,buta kislányokat.Szeretem ha egy lány értelmesen gondolkodik a világról,van humorérzéke,kedves,és megvannak benne azok a bizonyos női jellemvonások amiket férfiként nem tudok pontosan meghatározni,de kihalóban van a korosztályomban...(pl:nem káromkodik mint egy kocsis,nem büfög fingik mint a disznó,az a finom nőies megjelenés,tisztaság,erkölcs,szerintem érted mire gondolok...)

18/f

2018. márc. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
#13-as vagyok.Amit lefelejtettem,hogy ha van még valamilyen kérdésed amire nem adott választ a kommentem írj,szívesen segítek! ;) 18/f
2018. márc. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Előző ugyanilyen kérdésre adott válaszom:


Belsőre legyen kedves(legalábbis velem), ne bunkóskodjon, ne égessen senki előtt, legyen intelligens, legyen egyforma a véleményünk(legalábbis a fontos kérdésekbem),lehetnek eltérések, de kb egyforma dolgokat szeressünk csinálni, támogasson, értékelje az ötleteimet, legyen hűséges, ne jöjjön azzal a "még élni akarok" hülyeséggel... És a legfontosabb hogy szeressen! És azt se bánnám ha én lehetnék neki az első :) Ja és inkább legyen visszahúzódó. Ne legyen instagramr#banc, hogy kidobja minden képen a melleit... (Persze ezeket viszonoznám is:))


Külsőre kb annyit tudok mondani hogy számomra szép legyen. Nem mondom hogy legyen vékony, inkább normális testalkatú. Se nem túlsúlyos se nem sovány. Az sem tetszik ha izmos, nem szeretem az ilyen kigyúrt nőket. Szeretem a hosszú hajat, ha lehet akkor a barnát. Plusz zöld szem. (ez csak a személyes elképzelésem, úgy vagyok vele hogy úgyse ilyen tetszene meg :D)

Hát mi van még? Ne legyen agyonsminkelve, ne legyenek hatalmas "műkarmai" ne legyen műszempilla, természetellenes színű haja. Nem egy tescos barbibaba műnőt szeretnék, legyen viszonylag természetes.


Hát kb ennyit tudok :D Nem tudom hogy valaha is meg fogok-e ismerni egy ilyen lányt, de reménykedni lehet. :) 19/F

2018. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
46%
Nekem az olyan csajok jönnek be akik nem csak a pénztárcát nézik,hanem azért szeretne amilyen vagyok.Apropó,ne legyen mindenre finnyás,és jó lenne ha nem cigizne..Nem igazán csípom azt aki minden 5 percbe rágyújt....Külsőleg meg annyi hogy ne legyen túl kövér 120 kilós malacpofájú tokás..Ennyi :D :D
2018. márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
89%
Nincs sok kritérium. A lényeg, hogy a 172 cm-nél max pár cm-rel legyen magasabb, alacsonyabb meg pláne oké. Én alapból a fekete és barna hajú lányokat szeretem, de nem ez a lényeg. Igazából nem volt senkim, így 17 évesen. Egy lelki társra vágyok, akivel bármit megoszthatok, aki velem van jóban, rosszban, akivel élünk-halunk egymásért. Azért persze okos is legyen, hogy tudjunk bármiről beszélni. Az a gond, ahova járok, hogy vagy túl extrovertáltak, vagy foglaltak, vagy túl introvertáltak a lányok, nincs arany közép út. Emiatt csalódott is vagyok és nem is hiszek benne, hogy megtalálom az igazit egy ideig...
2018. márc. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Tokre orulok, mert az edigi valaszoknak kb megfelelek😰😊😄
2018. márc. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#18: Írd meg hány privátot kaptál. Ezt a hozzászólást nem kellett volna :D
2018. márc. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egy privatot se kaptam( en vagyok a 18as)
2018. ápr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!