Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy lány de lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány de lehet hogy nem illenénk össze?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 20/f vagyok, 2 év van közöttünk.

Eddig nem igazán érdekeltek valamiért a lányok, megvoltam egyedül.


Nincsenek sok barátim, mert nem igazán jártam el sehova, csak otthon ültem.


Viszont most jöttem rá én hülye hogy az élet több mint 4 fal között élni.


Nem ismerem néha látom az utcán ,illetve tudom hol lakik.


A csajnak nagyon sok barátja van vidám vicces, bohókás életvidám.

Én majdnem az ellentéte vagyok , és ezen szeretnék változtatni. Viszont én nem igazán vagyok olyan mint ő és ettől is félek, hogy nem illenénk össze.


Mondjuk az is igaz hogy mikor a szűk baráti körben vagyok akkor mindig lehülyéznek jó értelemben mert hülyéskedek.


Nagyon gáz tudom hogy 20 évesen nem volt barátnőm, belátom és nem is értem miért nem jött hamarabb meg az eszem, de talán még nem késő .


Ha szerintetek összejöhetünk? Ha szerintetek igen akkor hogyan hívjam meg akármire, hogyan szólítsam meg milyen programra menjünk el?


Totális kezdő vagyok, kérlek aki tud tippeket adni mindennel kapcsolatban az kérem írjon és nagyon kérem hogy aki ócsárolni akar vagy hülyeségeket írni azt most nyomja meg jobb felül az x et Mac esetén bal felül, és hanyagoljon, így is ostorozom magam hogy ilyen antiszoc voltam, nagyon szeretnék megváltozni.


Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni! :)



2018. márc. 16. 09:10
 1/6 anonim válasza:
Szóval attól még hogy különböztök az még nem garancia arra hogy nem jönne össze próbáld meg nem veszíthetsz semmit vidd el moziba és mutasd meg azt a vicces srácot akit a barátaid is látnak benned mert ha megteszed akkor tuti neki is tetszeni fog csak légy bátor és tedd meg
2018. márc. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs gond azzal, hogy picit másmilyenek vagytok, most írod, hogy szeretnél nyitni az emberek felé:) simán működhet:)

Először is meg kéne szólítani:) hozzám jöttek úgy oda, hogy mennyi az idő (lemerült a telefon állítólag), és amúgy lenne-e kedvem kávézni valahol...:D

Hallottam már olyan sztorit is, hogy a fiú odament a lányhoz, bemutatkozott, és a lány kezébe nyomta a telefonszámát, hogy hívj fel, ha van kedved sütizni valahol.. :D ez nem tudom mennyire működne, de aranyos ötletnek tűnik:)

Randihelynek először sztm vmi beszélgetősebb a jó, kávézás/teázás, de amúgy a szabadtéri sétálás is működhet (csak ahhoz jobb idő kéne:))

Ha van kedved, nekem írhatsz tippekért:)

19/L

2018. márc. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi , a válaszokat! :)

Ha esetleg még valaki úgy gondolja és van egy kis ideje akkor nyugodtan írhat még, megköszönném :)

2018. márc. 16. 16:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Határozd el magad, hogy mint egy férfi, fölszeded:)

Énszerintem, ha a te irányodból van vonzalom; pedig tök mások vagytok, de ő nagyon vonz téged; akkor ez lehetséges fordítva is. Ha aranyos leszel, de nem vagy olyan nagydumás , szerintem még az is lehet jó. Ha aranyos lány, akkor biztos értékelni fogja, hogy odamész. És nem zavar el. De ha meg elzavar, nem volt kár érte.

2018. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos, hogy összeilletek-e, azt csak a próba döntheti el. Keresd meg a tökeidet, kapd össze magad, és kezdeményezz. Semmi nagy durranásra ne készülj azonban. Ne hívd el sehova, csak kis lépésekben haladj. Mindig csak annyit adagolj magadból, hogy este, lefekvés után, amikor felidézi az aznap történteket, egy pillanatra elidőzzön az emlékednél.
2018. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. márc. 17. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!