Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai fiatal srácok (18-22)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatal srácok (18-22) csak szexkapcsolatot akarnak?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés olyan fiúval futok össze, aki komoly kapcsolatot szeretne... A legtöbbjüket csak a szex érdekli, ami engem csak párkapcsolatban érdekel...


Hol lehet ismerkedni komoly szándékú fiúkkal?

18L



2018. márc. 21. 21:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom ezt hol olvastad vagy honnan szedted, de nagyon általánosítás. Nyilván nem így van.😅 A kapcsolatnak fontos rész a szex is, de nem arra épül. Erre a csak szexkapcsolatot akarnak magamat is feltudom hozni ellenpéldaként. Írj rám ha szeretnél ismerkedni.😁 19f
2018. márc. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ez a korosztály ilyen a mai (de)generációban. Fogadd el és légy türelmes. Idővel találsz normálisat.

32F

2018. márc. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
18 vagyok, és egyáltalán nem érdekel a szexkapcsolat téma, sőt igazából a korosztályom 70%-a így van vele, szóval no para, majd jön valaki. :D
2018. márc. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50%

18/f


3 dolog:

1. Y generáció problémája

2. Mert a lányok is szintén nem kitartóak, és csak a külsőségek számítanak.

3. Nem tudnak észrevenni senkiben semmit aki más vmivel mint a többség.

4. Ezért a fiúknak sem érdeke változni.


Sajnos ez egy olyan mókuskerék amibe akik belekerülnek ebből nem jönnek ki, és ebbe életbe kerülnek és akik meg nem azokszenvednek, és keseregnek. A hülyék többsége miatt. ☹️

2018. márc. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nekem a személyes problémám az, hogy nagyon kevés olyan lánnyal futok össze, akivel el tudnék képzelni egy komoly kapcsolatot. Szóval felmerül a kérdés, hogy lehet-e egyáltalán más szándékom is ezzel a korosztállyal.


23f

2018. márc. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én igen, és nem is tagadom.

Komoly kapcsolatban voltam, aminek önhibámon kívül vége lett. Mivel a maximumnál többet nem tudok egy kapcsolatért tenni, és még így sem voltam elég, hát akkor kell a francnak komoly kapcsolat.

Nincsenek érzelmek, akkor nincsen csalódás sem. (Nyilván egy alapvető szimpátiára szükség van, de az messze nem szerelem és szeretet.)

Szóval amikor valaki véres szájjal kívánja a pokolra a mai fiatal fiúkat/férfiakat, az kicsit gondoljon bele, hogy lehet pont az ellenkező nem milyensége miatt lettek olyanok.

18/F

2018. márc. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Mindig is komoly kapcsolatban láttam igazán kibontakozónak a szex-et (a bizalom legmélyebb szintje), de miután egy kellemes randi után nem téptem le a ruhát a hölgyikéről (mivel nem akarok első randin szeretkezni, ki akarom élvezni a randi minden szintjét), közölte, hogy Ő még inkább ki akarja élni magát (bárki mással)...


Azóta mint valami duzzogó majom, nem nagyon adok esélyt a lányoknak, akárki akármit is mond, éljék ki magukat!


Szóval hogy hol lehet ismerkedni olyan sráccal, aki tényleg nem csak a bugyid alá vágyik?


Hát velem sehol nem találkoztál volna, mert irritálnak az emberek hazudozásai, ezáltal a közösségeket kerülöm.

Építem a karrierem (lassan, de biztosan), és már nem várok csodát...


Igazából az az érdekes, hogy bárki (neten, itt gyk-n, vagy személyesen) azt mondta, hogy őszinte kapcsolatot akar, az hazudozott, aki nem csak szexet akart, az "inkább ki akarta élni magát, annak ellenére, hogy hisztizett, hogy vágyik* valamiféle minőségi kapcsolatra...


Tanácsként annyit mondanék, hogy éld az életed, csináld amit szeretsz, a hobbidban legyél szuper, mert akkor úgyis felfigyelnek rád a srácok, és majd válogathatsz egy helyes, fociimádó, sörszipákoló alfahímet. :)))


27f

2018. márc. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Én is komolyat keresek csak nem találok, pedig fiú vagyok :D
2018. márc. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#10 nagyon a szívemből szóltál... rengeteg ilyen srác van, csak a lányok nem vesznek minket észre...
2018. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
48%

Fuuuh nálam ez fordítva van, én szeretnék csak egy éjszakás kalandokat de mindnen srác komoly kapcsolatot akar tőlem. Nem győzőm lekoptatni őket...

20L

2018. márc. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!